Змішувач для кухні

Жодна кухня не зможе обійтися без змішувача. Якщо вірити статистичним даним, протягом дня змішувач відкривається приблизно дев’яносто разів. Працюючи в такому режимі, змішувач повинен володіти тривалим терміном експлуатації і бути невибагливим у догляді. Напевно, не варто говорити про те, що кожна господиня кухні звертає особливу увагу на колір, дизайн змішувача і на ступінь комфорту при користуванні ним.

Важливість такого кухонного аксесуара, як змішувач важко переоцінити. Вода бере участь у більшості процесів, що відбуваються на кухні. Так як використовуються змішувачами дуже і дуже активно до цього необхідного кухонного аксесуару пред’являються особливі вимоги щодо експлуатаційних параметрів. По-перше, змішувач, який використовується на кухні, повинен бути зручним, компактним, стійким до забруднень, мати привабливий дизайн, який повинен гармонійно поєднуватися з мийкою.Змішувач, призначений для кухні, легко відрізняється від змішувача, який використовується у ванній кімнаті. Відмінність полягає в конфігурації та конструкції виливу носика, яка дає можливість мити кухонне начиння великого розміру і наливати воду в високу посуд. Сьогодні ринок пропонує увазі покупця не тільки традиційні моделі змішувачів, широко представлені змішувачі з висувним изливом. Висувний вилив дає можливість наливати воду поза межами мийки, мити мийку у важкодоступних кутах.Комфортний змішувач повинен мати максимально можливе число ступенів свободи, повертатися без праці, тим більш, коли на кухні використовується подвійна мийка.

Найбільш підходящим матеріалом для виробництва цього виду аксесуарів є лита нержавіюча високолегована сталь або харчова латунь. Одноважільні моделі змішувачів укомплектовані кріпильними деталями, які також виробляють з нержавіючої сталі, ручки цих змішувачів виконані з хромованого або нікельованого пластику. Все перераховане вище є відмінною рисою змішувачів західного виробництва. Треба сказати пару слів про емалі. Емаль має досить привабливий зовнішній вигляд, але вона дуже сильно схильна до пошкоджень.Тому рекомендується використовувати кухонні змішувачі з нікельованим або хромованим покриттям. Хромоване покриття перешкоджає розмноженню бактерій.Основним «шкідником» кухонного змішувача є вода, точніше її низьке якості. Для того, щоб вибраний змішувач прослужив вам вірою і правдою довгий час, фахівці рекомендують купувати цей кухонний аксесуар разом з очисними фільтрами.

Виходячи з попиту на кухонні змішувачі, ми дозволили собі зробити добірку одних з популярних брендів змішувачів, які належним чином отримали визнання споживача.

Кухонний змішувач Blanco. При його проектуванні були враховані всі новітні розробки, що дало можливість створити дуже надійну і високоякісну конструкцію. Конструкція змішувача Blanco дає можливість забути про протечках, всіляких поломки, які характерні для недорогих і низькоякісних кухонних змішувачів. Змішувачі Blanco відрізняються грамотно продуманим дизайном і широкою кольоровою гамою. Останнє дозволяє без проблем підібрати кухонний змішувач практично до будь-якої митті.Всі матеріали, використовувані при виробництві змішувача Blanco, відрізняються високим рівнем зносостійкості. Крім своїх експлуатаційних характеристик змішувач Blanco вражає своєю ергономічністю, практичністю, функціональністю і оригінальним дизайном, над яким працювали високопрофесійні митці.

Змішувач Franke завоював визнання споживача завдяки своїй простоті і зручності в обігу. Всі деталі даного змішувача вироблені з матеріалів, що володіють високим рівнем якості, що не дає йому протікати, заїдати, прокручуватися. При всьому при цьому змішувач Franke не потребує додаткового догляду і обслуговування. Привабливий дизайн змішувача робить його відмінним кухонним аксесуаром. Крім того, що змішувач Franke має тривалий термін експлуатації, він надзвичайно практичний і зручний, володіє високими естетичними показниками.Увазі споживача представлена широка колірна гамма, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для миття.

Змішувач Schock відрізняється надійністю, функціональністю, тривалим терміном експлуатації і привабливим дизайном. Сучасний елітний зовнішній вид кухонного змішувача Teka підкорив серця споживача. Кухонний змішувач Schock відмінно доповнить будь-яку мийку. При створенні змішувачів застосовуються найновіші технології, над дизайном цього кухонного аксесуара працюють професійні дизайнери. Високий рівень якості дозволяє змішувачів протистояти поломок і протікання.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор