Як вибрати стільницю для кухні

Стільниця є невід’ємною частиною кухні, яка повинна бути не тільки багатофункціональною, а й доповнювати і підкреслювати індивідуальність інтер’єру. Тому при виборі стільниці необхідно враховувати такі її властивості як: екологічність, міцність, стійкість до стирання і хімічних речовин, вологостійкість, термостійкість, можливість виконання різних конструкторських рішень. Часто в єдиному стилі виконуються стільниці для барної стійки, обіднього столу, робочої зони, це дозволяє створити продуманий кухонний ансамбль.

ВИДИ СТІЛЬНИЦЬ
Кухонна стільниця – це найважливіша частина кухонного гарнітура. Її вибору приділяють величезне значення. Щодня кухонна стільниця несе величезне функціональне навантаження, тому важливо, щоб вона відповідала таким вимогам: була стійка до температурних перепадів, вологи, механічних пошкоджень, забруднень, плям. Величезне значення мають такі показники як вологостійкість, жароміцність, ударостійкість. Разом з цим, стільниця повинна відповідати дизайну і інтер’єру кухонного простору. Як матеріал використовують ЛДСП, штучний камінь, скло, дерево, метал.
Стільниці для барної стійки виготовляють з різних матеріалів, найчастіше перевага віддається ЛДСП або штучного каменю, в залежності від того, з якого матеріалу виготовлена ​​кухонна стільниця. Стільницю для барної стійки можна зробити різних розмірів, зазвичай від півтора до трьох метрів, найзручнішою шириною вважається 600 – 800 мм, можливі й інші варіанти, головне не менше 300 мм. Барна стійка – може бути різних конструкцій – стільниця на хромованою нозі або прикріплена до стіни, і різні багаторівневі конструкції. Яких-небудь обов’язковий умов немає, все залежить від можливостей і побажань замовника.
Стільниці для офісних приміщень представлені стільницями для банківських, адміністративних стійок, стійок ресепшн. Такі стільниці повинні бути максимально зручними як для клієнтів, так і співробітників компанії, мати презентабельний вигляд, гармоніювати з інтер’єром приміщення. Вони є своєрідним обличчям компанії, піднімають її статус і привабливість в очах клієнтів. Стійки виготовляють з ЛДСП, пластику, масиву дерева, натурального дерева. Найбільш привабливо виглядають стійки зі штучного каменю. Особливою солідності може надати наявність логотипу компанії, назви бару на стільниці зі штучного каменю.

У зв’язку з тим, що стільниці мають дуже широку сферу застосування, їх виконують з різних матеріалів.
СТІЛЬНИЦІ З ЛДСП

Стільниці, які виробляють з ламінованого шаруватим пластиком ДСП сьогодні найпоширеніші і користуються відмінним попитом у виробників меблів. Їх використовують при виготовленні кухонних, офісних меблів та інших предметів інтер’єру, також виставкових стендів, спеціальних меблів для шкіл, аптек, магазинів, де необхідна міцність, довговічність, стійкість до подряпин і потертостей, стійкість до впливу вологи і температури.
У даних характеристиках стільниці з ДСП ламінованого шаруватим пластиком високого тиску значно перевершують стільниці, виготовлені з натурального дерева або каменю.
У нас ви зможете знайти ту стільницю, яка підходить саме вам, ідеально вписується в Ваш інтер’єр і підходить по функціональності. Компанія-виробник, яка представлена ​​на російському ринку торговою маркою DUROPAL, як фахівець в області поверхонь для меблів гарантує відмінну якість, різноманітність дизайну, колірної гами, фактури, розмірів і практичність у використанні. Також поверхні відрізняються своєю вигідною вартістю, за порівняно невелику плату ви отримуєте надійний, міцний і якісний матеріал.
Стільниці цих марок – оптимальний варіант для поверхні вашої кухні! Вони витримують не тільки удари, температурні навантаження, але і стійкі до плям, подряпин, і все це завдяки верхньому міцному шару пластика високого тиску. Тому їм не страшні ні попіл від сигарет, ні краплі воску від свічки, ні гаряче дно посуду. Дані покриття не змінюються з часом, не вигоряють, не тьмяніють, не чутливі до дії світла.
За стільницями з ламінованого ДСП легко доглядати, їх можна мити будь-якими неабразівним миючими засобами, вони стійкі до хімічного впливу і корозії, не чутливі до харчових кислот. Тому плями від розлитого кави, вина, чорнила легко будуть видалені після збирання. Ці стільниці підходять для різноманітних областей застосування з високими гігієнічними вимогами – від використання в дитячих садах до використання в медичних установах.
СТІЛЬНИЦІ З НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ

Для виготовлення стільниць з натурального каменю використовують мармур і граніт, дуже рідко малахіт, онікс, траверлін.
переваги:
Натуральний камінь виглядає респектабельно і вишукано. Малюнок каменю індивідуальний, ніколи не повторюється, це гарантує ексклюзивність стільниці.
Мармурова стільниця може бути різних відтінків, матеріал пластичний, піддається поліровці. Мармурові і гранітні плити не боятися перепаду температур, мають високу стійкість до подряпин і стирання.
недоліки:
Натуральний камінь дуже вимогливий як інтер’єру, так і до конструкції, на яку він буде встановлений. Він має значну вагу, тому її конструкція повинна бути відповідною.
Індивідуальність каменю може стати його недоліком, якщо необхідна велика стільниця, то підібрати малюнок або виготовити довгу безшовну поверхню з натурального каменю неможливо.
Пористість каменю робить його легко вразливим, в пори може потрапляти пил, волога, що зменшує термін служби матеріалу.
Як відомо, натуральний камінь має певний радіаційний фон, ці показники не високі, але все ж створюють труднощі при виборі матеріалу.
Камінь боїться кислоти, вона руйнує його структуру, а пролитий чай може залишити слід на мармурі.
Все це говорить про те, що кам’яна стільниця виконує більше декоративну функцію, може підкреслити високий статус власника, але, що стосується функціональності, то вона програє за багатьма показниками штучного каменю.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор