Хто є хто на ринку змішувачів?

В наш час кухонні змішувачі, крім своїх безпосередніх функціональних обов’язків, відіграють роль елемента дизайну, вони стали об’єктом, що привертає на себе велику увагу. Сучасні моделі мають все більше і більше можливостей: економлять воду, регулюють необхідну температуру, можуть навіть включатися без дотику до крану. Але, як тільки старий кухонний змішувач виходить з ладу, доводиться вирішувати непросте питання: який вибрати змішувач?На прилавках сантехнічних магазинів і салонів представлено величезну різноманітність кухонних змішувачів, що відрізняються не тільки по своїй функціональності, дизайну, кольоровим рішенням, але і за ціною.

Вибір зробити дуже важко. Можна дуже довго ходити по магазинах і салонах, розглядаючи сотні різних моделей змішувачів. На російському ринку кухонні змішувачі представляють більше сотні компаній виробників. Як правило, кожен виробник пропонує від трьох до п’яти колекцій, тому зорієнтуватися дуже і дуже не просто, навіть, якщо обійти кілька сантехнічних магазинів.

Основна кількість кухонних змішувачів, представлених на російському ринку, вироблено європейськими компаніями.Заслужили схвалення споживача кухонні змішувачі виробництва німецьких компаній. Німецькі виробники пропонують змішувачі в різному ціновому діапазоні, починаючи від економ-класу і закінчуючи ексклюзивними моделями. Широко на ринку представлені такі компанії, як HANSGROHE, JADO, GROHE, KLUDI, HANSA, DORNBRACHT, BODENSCHATZ, TT-FORM, ROPASAN ARMATUREN, JOERGER, KEUCO. Не меншою популярністю користуються кухонні змішувачі виробництва Фінляндії та Швеції.Російський ринок пропонує великий вибір італійських кухонних змішувачів. В Італії працює близько чотирьохсот невеликих компаній-виробників, які орієнтовані на випуск невеликих партій. Вся продукції збирається вручну, а комплектуючі закуповуються у спеціалізованих компаній. Відмінна риса змішувачів італійського виробництва це стильний оригінальний дизайн, велика різноманітність моделей і широкий ціновий діапазон.Наприклад, змішувачі італійського виробництва, виконані під «хром», можна придбати за 60-100 доларів, а елітна колекція «під золото і кришталь» обійдеться мінімум в 500 доларів. В магазинах можна знайти відносно недорогий кухонний змішувач за ціною від 50 до 120 доларів.

Також на російському ринку широко представлена продукція американських, а також французьких, швейцарських, іспанських, португальських виробників. І це далеко не повний перелік. Сьогодні багато говорять про те, що кухонні змішувачі остаточно відстали від життя, ціна на німецькі «кусається», а італійські змішувачі не достатньо міцні і надійні.Але не все так однозначно. Кожен споживач при виборі того або іншого змішувача орієнтується на своє власне уявлення про комфорт, на свої смакові вподобання і, природно на фінансові можливості.Якщо виникає необхідність поміняти кухонний змішувач, то сьогоднішній вибір дозволить задовольнити побажання всіх споживачів, навіть тих, хто хоче заощадити. Дуже багато серйозних виробники обов’язково випускають бюджетні серії змішувачів, у яких є всі можливі типи цієї сантехнічної арматури.

Наприклад, кухонний змішувач економ-класу виробництва зарубіжної компанії обійдеться споживачеві від 45-ти до 120-ти доларів. Зауважень по якості і по дизайну не буде, завжди можна знайти модель, яка підходить до інтер’єру.

Цілком справедливо виникає питання: що впливає на формування цін на змішувачі?

Дійсно, на ринку представлені кухонні змішувачі у досить широкому діапазоні. Якість змішувачів, запропонованих відомими виробниками, практично не відрізняється, а для того, щоб привернути увагу споживача, в хід йде вишуканий дизайн і різноманітність обробки. Тому, при проектуванні змішувачів упор робиться на зручність експлуатації і стиль оформлення. Одним з основних чинників, які грають велику роль при формуванні ціни, оздоблення.У дорогих моделях змішувачів використовується латунь, яка покривається декількома шарами гальванічного покриття, іноді використовуються дорогоцінні метали. Модель виготовлена з нержавіючої сталі, обійдеться споживачеві в 300 доларів.Самим недорогим і затребуваним покриттям є хромове покриття. Крім блискучого хрому використовується матовий хром, золото, латунь, платина, кольорові емалі, темне золото. Широко представлені моделі змішувачів з покриттям, яке не залишає слідів від рук, що для кухонних змішувачів грає дуже велику роль.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор