Вироби з штучного каменю

Ненатуральний камінь являє собою плитку, яка повністю повторює форму, фактуру і колір каменю природного походження. Камінь природного походження пройшов перевірку на міцність століттями, дикий камінь являє собою різноманітність форм і кольору, створених самою природою. З давніх часів дикий камінь активно використовували, як для зовнішньої обробки споруд, так і для внутрішньої обробки приміщень. З появою ненатурального матеріалу, використання дикого каменю для проведення оздоблювальних робіт відійшло на другий план.Вся справа в тому, що застосування дикого каменю для проведення оздоблювальних робіт має ряд негативних сторін.

По-перше, перед проведенням облицювальних робіт слід провести додаткові роботи по зміцненню стін і фундаменту.

По-друге, дикий камінь має невелике різноманітність фактур і кольору, і, по-третє, дикий камінь коштує дуже дорого.Ось, власне, тому вироби з штучного каменю витіснили вироби з каменю природного походження.

Використовуючи вироби з штучного каменю, не доведеться додатково зміцнювати стіни і фундамент, що суттєво зменшує витрати на проведення облицювальних робіт. Треба сказати, що вироби з штучного каменю за естетичними характеристиками нітрохи не поступаються виробам, виготовленим з дикого, цього каменю. Порівняно з використанням дикого каменю навантаження на стіни і фундамент при будівництві з допомогою штучного каменю зменшується в чотири рази.

Увазі споживача представлений величезний асортимент ненатурального каменя різноманітних конфігурацій, фактур і квітів, яких навіть не існують у природі, що дуже зручно тоді, коли вироби з штучного каменю потрібно підібрати під вже створений інтер’єр. В основному це стосується кухонних стільниць, підвіконь і мийок.

Вироби з штучного каменю чудово поєднуються з поверхнями, випаленними з дерева, оштукатуреними поверхнями, металевими огорожами. У разі необхідності вироби з штучного каменю легко піддаються відновленню, можна замінювати деякі елементи композиції, або перефарбовувати їх. На сьогоднішній день камінь неприродні незамінний при облицюванні печей і камінів.

З чого ж виробляються вироби з штучного каменю? Ненатуральний камінь виготовляється з цементу високої якості марки М-400, якщо потрібно імітація світлого каменю і марки М-500, яка дозволяє отримати камінь сірого кольору.До складу ненатурального каменя входить кварцовий пісок, компоненти, які забезпечують зв’язування вологи, швидкість схоплювання, добавки, що підвищують рівень міцності і поліпшують експлуатаційні показники і барвники.Виготовлення виробів з штучного каменю — це тривалий технологічний процес.Суміш заливається у форми, які являють собою зліпки з дикого каменю. Після цього суміш ущільнюється методом вібрації, в результаті чого дрібні фракції опускаються вниз, верхній шар стає більш міцним. По закінченні технологічного процесу виходить камінь, одна сторона якого являє собою плоску поверхню, а інша — в точності повторює структуру дикого каменю.

Якість фарбування багато в чому впливає на рівень якості вироби з штучного каменю, тому використовується метод проникаючої фарби, при якому фарба додається в суміш. Переваги цього методу фарбування полягає в тому, що якщо в процесі використання вироби з штучного каменю на ньому утворюються відколи, то це не погіршить зовнішній вигляд, тому що основа буде повністю забарвлена.

При виробництві ненатурально каменю використовується цемент високого рівня якості. Незважаючи на те, що облицювання не може зазнавати великих навантажень, ненатуральний камінь все одно робиться дуже міцним для того, щоб уникнути пошкоджень при його транспортуванні, при поведінці облицювальних робіт і в процесі експлуатації.

Що стосується такого вироби з штучного каменю, облицювальна плитка, то з приводу її укладання на старі поверхні слід сказати пару слів. Перед тим, як робити укладку, треба позбутися фарби і старих шпалер. Якщо поверхня має пористу структуру, то потрібно укріпити грунтовкою, щоб зменшити поглинання вологи. Зауважимо, що в сиру погоду не слід проводити облицювальні роботи, так як при розрізуванні несправжнього каменю цементний пил осідає на поверхні і утворює білий наліт.Також не варто проводити облицювальні роботи, якщо температура менше 5 градусів тепла.Вироби з штучного каменю можна кріпити за допомогою цементного або клейового розчину.

www.kuhnya-na-zdorove.ru/ .
Публікації (RSS) Карта Інтекор