Виготовлення штучного каменю

Штучним каменем можна назвати штучний мармур, штучний онікс, штучний граніт і навіть штучний бетон. Всі ці матеріали навчився отримувати сучасна людина, використовуючи власний розум, а також досягнення технологічного і наукового прогрессов. Сьогодні найбільш поширеними двома основними групами, на які можна розділити всі штучні камені, є камені, виготовлені на основі цементу і на основі полімерів.

Виготовлення штучного каменю на основі використання цементу припускає застосування цього матеріалу як зв’язуючого компонента. Логічно уявити, що друга група каменів, що виробляється на полімерній основі, передбачає застосування полімербетону та інших полімерних компонентів для зв’язки складу. В залежності від того, яким типом зв’язуючих матеріалів виробник скористається, і визначатимуться подальші експлуатаційні характеристики готового виробу і його якість.Третя група, яка з’явилася на ринку штучного каменю в останні роки, являє собою камені на гіпсовій основі технології виготовлення.

Вибір того чи іншого матеріалу заснований на тому, які вимоги будуть пред’являтися в подальшому до готового виробу. Виготовлення штучного каменю за технологією використання цементних основ вважається найбільш дешевим способом виробництва. Таке виробництво сьогодні є найбільш масовим. Матеріали, отримані таким шляхом, застосовуються в обробних роботах зовні будівель. прикладом такого штучного каменю може бути плитка тротуарна, камінь для облицювання фасадних частин будівель.

Виготовлення штучного каменю із застосуванням полімерних композитів дозволяє отримати в результаті різні за властивостями готові камені, які, до того ж, можуть відрізнятися і за структурою. Полімерними композитами можуть бути смоли та інші типи полімерів, представлені акриловими, формальдегідів, поліефірними, епоксидними компонентами. У складі обов’язково повинен бути присутнім твердий компонент, який служить основним наповнювачем. Для цього можна використовувати тирса деревини, сталеві волокна, крихта з каменю, так звані чіпси з алюмінію, волокна скла.У будь-якому випадку твердими наповнювачами можуть бути будь-які речовини, які не здатні розчинитися в полімерній матриці, і які мають зовсім інші хіміко-фізичні властивості.

Виготовлення штучного каменю з полімерної технології дозволяє отримати матриці, що володіють високою міцністю і пружністю, можливістю розтягуватися і стискатися. А додавання твердого компонента збільшує рівень міцності і підвищує жорсткість.

У багатьох споживачів виникає цілком природне запитання: що буде з штучним каменем у разі його пошкодження та розколу? Ну по-перше, розколоти і пошкодити штучний камінь не так-то просто, як це може здатися. Він володіє дуже великою міцністю і здатний витримати надану на нього колосальну фізичну навантаження. По-друге, якщо подібна неприємність все ж таки станеться, а це може статися в разі, якщо була порушена технологія виготовлення штучного каменю, використані неякісні композити або полімери, то відновлення все ж буде можливим.Абсолютно всі штучні камені можна відреставрувати, відновити, відремонтувати. Різні будуть тільки терміни проведення ремонтних робіт, які залежать від складності утворився дефекту. Робити ремонт може тільки той фахівець, який добре ознайомлений з технологією виробництва каменю, з властивостями матеріалів. В основному, для того, щоб відновити поверхню, відколотий шматок видаляють, на його місце вклеюють новий, ідеально підходить за розміром, а потім поверхня шліфується, щоб не було видно швів.

Виготовлення штучного каменю дозволило людині розширити межі можливого при проведенні ремонтних та оздоблювальних робіт. Дизайнерські рішення з використанням штучного каменю вражають своєю неординарністю і практичністю. А для сучасної людини зручність, функціональність та естетичність зовнішнього вигляду як раз і є самими основними показниками правильно обраного матеріалу. з штучного каменю сьогодні виробляється широкий асортимент продукції: стільниці, призначені для використання в кухонних меблях, а також у ванних кімнатах; підвіконня;покриття для барних стійок і ресепшенов в готелях і адміністративних будівлях; панелі для облицювання стін, мийки, ванни, а також інші декоративних елементів. Великий вибір серед вітчизняних та імпортних виробників дозволить задовольнити найвищі вимоги кожного покупця щодо якості та зовнішнього вигляду штучного каменю.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор