TRISTONE

БРЕНД | КАТАЛОГ | ЦІНИ | ІНСТРУКЦІЇ

Дорогі пані та панове!

Раді повідомити вам, що наша колекція поповнилася новим матеріалом найвищої якості! Представляємо вашій увазі прекрасну палітру штучного 100 % акрилового каменю TRISTONE™ виробництва Південної Кореї.

Виробник ТRISTONE™ — компанія LION CHEMTECH, входить у четвірку найбільших виробників штучного акрилового каменю Південної Кореї, поряд з LG і SAMSUNG. (http://www.lion-chemtech.co.kr )

LION CHEMTECH Існує з 1973 року і має представництва по всьому світу.

У 2010 році LION CHEMTECH і компанія СОЮЗСТРОЙДЕТАЛЬ уклали контракт, в рамках якого наша компанія отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора TRISTONE на території Російської Федерації.

Штучний 100% акриловий камінь TRISTONE™ — це продукт екстра класу.

Він проводиться із застосуванням інноваційних технологій і на сучасному обладнанні останнього покоління. У його виробництві використовується тільки високоякісна сировина.

У підсумку, за своїми характеристиками (таким як пластичність, колірна стабільність всередині будь-якої партії, а також висока точність геометрії листа) TRISTONE перевершує всі аналоги, включаючи CORIAN і STARON.

При цьому, наш продукт має НАЙНИЖЧУ ЦІНУ в сегменті штучного акрилового каменю ПРЕМІУМ КЛАСУ!

TRISTONE — Є композитним матеріалом на основі акрилових смол з додаванням пігментів і природних мінералів.(саме їх різні поєднання визначають те величезне різноманіття відтінків і текстур, якими ми пишаємося).

Завдяки своєму унікальному складу, різноманіття відтінків і високої пластичності, TRISTONE™ дозволяє втілювати в життя самі неймовірні дизайнерські ідеї, які були б немислимі при використанні традиційних матеріалів.

Чим же чудовий штучний акриловий камінь TRISTONE™?

Ну, по-перше, він має абсолютно гладку, непористу структуру, що робить його поверхню непроникну для вологи, жирів, фарбувальних речовин. Саме тому Ви будете позбавлені від грибка, цвілі, неприємних запахів та непривабливих плям на вашій кухні та у ванній кімнаті.

Поверхня TRISTONE™ легко миється мильною водою, а якщо ви випадково пошкодили робочу поверхню — не турбуйтеся, вона ремонтопригодна.

Різнокольорові частки пігментів і мінералів рівномірно розподілені по всій товщині листа. Навіть якщо знімати з поверхні шар за шаром, ніяких змін кольору і текстури не станеться — вона залишиться однаковою по всьому каменю.Завдяки цьому, навіть після випадкових пошкоджень, виріб з TRISTONE може бути легко відновлено до первісного вигляду!

По-друге, TRISTONE™ абсолютно екологічно безпечною — вона не виділяє в навколишнє середовище ніяких шкідливих речовин, що робить його ідеальним матеріалом для застосування на кухні, у ванній, в медичних установах.

Наш продукт пройшов жорстке тестування на токсичність і гігієнічність, і за результатами експертизи отримав сертифікати NSF-51 (NSF ((National Sanitation Foundation) — це незалежна американська некомерційна організація, яка проводить експертизу різних товарів на предмет їх використання в харчовій промисловості).

По-третє, штучний 100% акриловий камінь TRISTONE™ дозволяє створювати безшовні конструкції, що також перешкоджає скупченню бактерій, грибків і будь-яких забруднень. TRISTONE™ сумісний з будь-якими іншими матеріалами — деревиною, металом, склом і налічує 65 відтінків.

Штучний 100% акриловий камінь TRISTONE™:

Різноманіття відтінків і текстур Міцність і зносостійкість Безпека Здатність до відновлення Можливість створювати безшовні конструкції Пластичність Простота у догляді

Каталог Історія заснування LION CHEMTECH (виробник штучного каменю TRI-STONE) Термоформинг штучного каменю Tristone. Рекомендації виробника Складська програма

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор