Товщина стільниці

Підбір стільниці — суто індивідуальний процес.Кожен клієнт вибирає різну товщину, ширину, висоту, орієнтуючись на свої смаки і розміри кухні, ванної, площі квартири або кімнати.

Як правило, товщина стільниці становить 40 мм. Але існують стільниці, товщина яких дорівнює 60,80,100 мм. Дуже товсті стільниці використовують для того, щоб візуально підкреслити робочі частини стільниць, приміром, розташування миття у ванній, або для кухонних островів.Але найпопулярніші стільниці (ДСП), які покриті пластиком товщиною 28 або 38 мм.

Для ванної та кухні рекомендована товщина стільниці — 40 мм. Не варто забувати про те, що чим товще стільниця, тим довше вона витримає проходи протирань щіткою, а це близько 5000 разів, і тим довше прослужить в експлуатації.

У середньому максимальна навантаження на стільницю в кухні становить 23 кг, у ванній — 25 кг. Ставити непідйомні і дуже громіздкі предмети на стільниці не рекомендується, навіть якщо вона виготовлена з міцних і стійких матеріалів, незалежно від того, натуральні або штучні.

Кухні бувають різної квадратури.Та і планування приміщення відіграє велику роль.Однак вимоги до стільниць для кухні одні і ті ж: вони повинні бути легко миються, гладкими, безпечними, стильними і гармонійними по відношенню до інтер’єру, мати хороше механічне опір впливів.

Довжина, а також форма стільниці визначаються по довжині гарнітура і його розташуванням.Глибина стільниць становить від 600 до 1200 мм, а товщина — від 28 до 100 мм. Найбільш затребуваний матеріал для кухонних стільниць — постформінг.Такі стільниці прості у догляді і дуже надійні.Для виготовлення цих стільниць використовують якісний і тонкий пластик з високим тиском.

Що стосується ламінованих стільниць, то існують стандарти для товщини стільниць — їх всього дві — 28 і 38 мм. Однак у ламінованих стільниць для ванної та кухні є мінус, який полягає в тому, що їх матеріал малоустойчів до вологи, це може призвести до збільшення, а значить до псування стільниці.

Вибір сучасних стільниць дуже великий і стандарти їх виготовлення, а також різні параметри.Але сучасна стільниця для кухні являє собою 3-4 см плиту, яка розташована тумбах.Ширину таких краще робити 60-64 см, це зручніше і простіше в експлуатації.

Стільниці виготовляють з дешевих і дорогих матеріалів.Серед переліку виділяють ДСП, фанера, нержавіюча сталь, деревина, камінь.Товщина стільниці з ДСП, з ламініту (російського виробництва) становить 28 см, з країн Європи — 38 мм. Обидва параметра підходять для кухонних стільниць та для стільниць для ванної кімнати.

Стільниці з нержавіючої сталі заслуговують особливої уваги — вони виготовляються в прямокутній формі.Товщина таких стільниць становить 38 мм. Довжина стільниці з нержавіючої сталі — 3,7 м. Також виробники пропонують стільниці з дзеркальної нержавіючої сталі.Параметри і товщина їх аналогічні «побратимам» з нержавіючої сталі, тільки матеріал більш вибагливий у догляді і коштують трохи дорожче.

Ще одним матеріалом для виготовлення стільниць є натуральне дерево.Краї дерев’яних стільниць піддаються фрезеруванню, технології обробки маслом, що позначається на його гарному якості.

Дерев’яні стільниці пропонують виробники російських і європейських фірм.Дерев’яні стільниці з бука, вільхи, горіха, вишні, товщина яких 32-42 мм — одні з найбільш затребуваних серед покупців.Стільниці з дуба — найдорожчі, їх виготовлення займає 2-3 тижні.Рядків виготовлення дерев’яної стільниці з інших порід дерева дуже короткий — 2-3 дні.Звичайно, стільниці з дерева примхливі у догляді, на них не варто ставити гарячі предмети і піддавати інтенсивному механічному впливу.Зате вони — найбільш безпечні для здоров’я людей.

Акрилові стільниці.Акриловий камінь не має пористу структуру, не вбирає вологу, хімічні реактиви, не боїться грибка, механічних пошкоджень (ударів), бактерій, витримує високу температуру до 180°С), легко полірується.

Вітчизняні виробники виготовляють стільниці з листа акрилового каменю, товщина якого всього 12 мм. Відповідно, стільниця буде мати товщину не велику, а значить, за ціною буде обходитися дешевше.

Стільниці з натурального та штучного каменю — шедевр у вашому домі.Немає надійніше і стійкіше матеріалу.Товщина стільниці — 40 мм і більше.

Не секрет, що багато купують і замовляють на виготовлення стільниці для самих необхідних кімнат у будинку — кухні та ванної.Саме там стільниці потрібні найбільше.Особливо кухня, де стільниця — головна робоча область господині, а значить, вона повинна бути надійною і щільною.Товщина — чим більше, тим краще і спокійніше.Стільниці для ванної кімнати краще ставити з композитного, вологостійкого каменю.Міцність також має значення.Ідеальна товщина таких від 28 мм. Стільниця у ванній не несе такого навантаження і механічного впливу, як стільниця для кухні.

http://fanski.ru/ .
Публікації (RSS) Карта Інтекор