Сучасний декоративний пластик і його застосування

Паперово-шаруватий пластик являє собою різновид декоративного пластику, який складається з безлічі шарів, в основі яких лежать термоактивні смоли. Шари декоративного пластику складаються з декоративного паперу, яка просякнута меламіновими смолами, з декількох шарів крафт-паперу, яка просякнута фенольними смолами. Під впливом високого тиску і високих температур всі зазначені шари пресуються. У результаті виходить твердий і міцний матеріал, який відомий, як декоративний паперово-шаруватий пластик.Властивості декоративного пластику і область його застосування багато в чому залежить від якості паперу, від параметрів пресування, від структури поверхні і від виду використовуваних оверлеїв.

Останнім часом застосування декоративного шаруватого пластику користується великою популярністю при виготовленні меблів. У чому ж полягають переваги даного декоративного матеріалу? Декоративний шаруватий пластик має високий ступінь зносостійкості, тому йому не потрібна додаткова обробка захисними покриттями.Паперово-шаруватий пластик не сприйнятливий до пошкоджень механічного характеру, і до пошкоджень абразивними матеріалами. Паперово-шаруватий пластик добре переносить вплив високих температур.Декоративний пластик в однаковій мірі можна використовувати при обробці як горизонтальних, так і вертикальних площин.Декоративний паперово-шаруватий пластик не боїться вологи, тому його активно використовують для виробництва меблів для ванних кімнат. В залежності від побажань замовника або творчих задумів дизайнера декоративний пластик можна фарбувати в потрібний колір. Декоративний шаруватий пластик володіє властивістю постформирования.

Те, що декоративний паперово-шаруватий пластик піддається обробці і може приймати будь-яку форму основи, в тому числі і неправильну широко розширює межі його застосування. Згідно технології постформирования декоративного пластику, він попередньо розігрівається його до потрібної температури, після чого, загинається навколо підготовленої основи. Більшість фасадів, виготовлених із застосуванням технології постформирования, мають загин по двом протилежним сторонам.Меблі, вироблена за технологією постформирования, володіє високим рівнем якості та задовольняє найвищим вимогам, що пред’являються до якості і термінів експлуатації меблів. Технологія постформирования дозволяє використовувати декоративний паперово-шаруватий пластик для виготовлення меблевих фасадів, для облицювання стільниць, при виробництві дверей, підвіконь і профілів, а також при внутрішній і зовнішній обробці будівель, транспортних засобів і суден.

Великою популярністю користується декоративний паперово-шаруватий пластик для дверей. Виробники декоративних пластиків пропонують своїм споживачам спеціально розрізані аркуші, готові для виготовлення фінішної поверхні дверей. Стандартні розміри декоративного пластику для дверей: 2150х1020 мм2, 2350 х 950 мм2, 2150 х 950 мм2. Зручність у використанні декоративного пластику для виготовлення дверей полягає в скороченні трудовитрат, скорочення часових рамок, в зменшенні відходів.Дизайнери використовують декоративний паперовий пластик для меблів і декоративний пластик для дверей того ж дизайну, щоб досягти гармонії і цілісності в інтер’єрі.Сьогодні на суд споживача представлені колекції декоративного паперово-шаруватого пластика, дизайн якого відмінно гармонує з декорами інших матеріалів. Декоративний пластик може імітувати текстуру дерева, може бути однотонним, а може імітувати камінь. Що стосується дверного пластику, то більшою популярністю користується пластик «під дерево».

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор