Сучасні матеріали для сучасної меблів

Меблі, виготовлені з меблевого пластику, вважається найдешевшою у всіх країнах світу, а тому і найбільш доступною для споживача. Невелика вартість пластику пояснює активний інтерес виробників меблів до цього полімерному матеріалу. Власне тому, з року в рік в промисловості полімерні матеріали займають провідне місце, як сировину для виробництва різноманітної продукції. У меблевій промисловості пластик також відмінно себе зарекомендував.У меблевих магазинах і салонах все частіше і частіше можна побачити різні предмети меблів, виготовлені з меблевого пластику, який відрізняється легкістю і ергономічністю. Основна перевага меблевого пластика полягає в його невеликій вартості, тому абсолютно будь-яка меблі, виготовлені з натуральних матеріалів, програє недорогого пластику.

Меблі, виготовлені з пластику, відноситься до економ-класу, а це означає, що вона доступна будь-якій людині з будь-яким рівнем доходу. Слід сказати і ще про одне гідність меблевого пластику, меблі, виготовлені з нього, не вимоглива до зовнішніх умов, відмінно проявляє себе в процесі експлуатації. Наприклад, меблі, виготовлена з дерева, вимагає до себе дбайливого відношення, в той же вереям пластики не бояться ні води, ні температурних перепадів, ні змін вологості повітря. Меблевий пластик не потребує якомусь особливому догляді.Для того щоб відмити бруд з пластикових меблів не потрібно ніяких спеціальних миючих засобів, знадобиться всього лише волога губка, за допомогою якої з легкістю можна видалити бруд з пластикової поверхні. Не можна не відзначити, що меблевий пластик абсолютно несприйнятливий до впливу корозії, йому не страшна ні цвіль, ні грибки.

Меблевий пластик має шарувату структуру, а роль шарів виконує папір, просочена спеціальними термопластичними смолами. Папір попускається через спеціальне пресове обладнання, де вона пресується в умовах високої температури і високого тиску. Властивості і структура пластику, і, як наслідок, сфера його застосування цілком і повністю визначаються якістю паперу і складом смол.

Незважаючи на назву, меблевий пластик активно використовується у багатьох сферах людської життєдіяльності: для оформлення інтер’єру, для зовнішньої реклами у транспортній промисловості. А в меблевому виробництві меблевий пластик використовується для зовнішнього оздоблення меблів, для виготовлення стільниць і всілякого оформлення меблів.

Позитивні сторони меблевого пластику полягають у наступному: широкий спектр декорів, презентабельний зовнішній вигляд, висока механічна міцність, не сприйнятливість до високих температур, меблевий пластик можна фарбувати, меблевий пластик допускає постформирование. Як правило, меблевий пластик виробляють компанії, які виготовляють деревні матеріали для меблів. Технологічний процес виробництва меблевого пластику досить складний, для виробництва необхідне сучасне обладнання.Враховуючи вищесказане, набувати меблевий пластик найкраще у компаній з відомим ім’ям, добре зарекомендували себе на ринку. Однією з таких компаній є компанія «Еггер», чий меблевий пластик має безліч варіантів оформлення, які відповідають оформленню деревних панелей, а це в свою чергу дозволяє досягти оптимального поєднання матеріалів. Особливою популярністю серед виробників меблів користуються постформируемі пластики, так як вони дають можливість створювати оригінальні моделі меблів, а значить і урізноманітнює ринок меблевої продукції.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор