Сучасна високоякісна мийка — практичність і функціональність

Мийка для кухні, виконана з нержавіючої сталі є одним з практичних винаходів. Один з безлічі полюсів нержавіючої мийки — це прийнятна ціна. Нержавіючі мийки сучасного виконання відрізняються високими гігієнічними показниками і зручністю експлуатації. Відомі виробники неіржавіючих мийок щоб задовольнити всім вимогам споживача почали проводити експерименти з формою і різноманітністю фактури.Експерименти виявилися вдалими, і на ринку з’явилася велика різноманітність сучасних мийок, виконаних з практичного матеріалу, мають незвичайний дизайн, оригінальні конфігурації і незвичайну фактуру поверхні. Не виникає сумнівів, що сучасна кухонна мийка виконана з нержавіючої сталі може стати справжньою прикрасою кухні. У мережі можна знайти безліч фотографій красивих кухонних мийок, виконаних з нержавіючої сталі.

Кухонна мийка нержавіюча універсальна, вона однаково вдало впишеться в будь-який стиль інтер’єру. Будь то класика або хай-тек, кантрі або мінімалізм, в будь интерер завжди можна знайти відповідну нержавіючу мийку. Особливо гармонійно мийка нержавіюча вписується в інтер’єр сучасних кухонь, в якому присутня багато металу і скла.

Один з найбільш затребуваних матеріалів для виробництва кухонних мийок — це нержавіюча хромонікелева сталь. В високоякісної нержавіючої сталі міститься 18% хрому і 10 відсотків нікелю. Завдяки присутності цих елементів у сплаві, мийка нержавіюча несприйнятлива до впливу корозії, не боїться механічних пошкоджень і температурних перепадів.Завдяки цим елементам мийка з нержавіючої сталі має ефектний блиск.

Всі мийки, виготовлені з нержавіючої сталі, можна поділити на два види. Штамповані мийки виготовляються з цілісного листа нержавіючої сталі, тому одним з основних переваг штампованих мийок є відсутність швів. Але у штампованих виробів дуже невелика глибина — приблизно 15 див. Кожна господиня скаже, що такої глибини не достатньо, особливо в тому випадку, якщо доводиться мити багато посуду. У штампованих мийок товщина стінок, як правило, нерівномірне, тому цілком ймовірно, що знайдеться дільниця, де товщина стінки буде дуже маленькою.Подібні казуси трапляються при порушенні технології або використанні низькосортного металу.

Нержавіючі мийки, виготовлені за допомогою зварювання, відрізняються високою ціною, але і якість їх набагато вище.Крім того, вони набагато зручніше в експлуатації, ніж штамповані аналоги. Підстава і чаша нержавіючої мийки виробляються окремо, а потім зварюються. Потім мийка відбувається процес шліфування і полірування. Зварні нержавіючі мийки можуть мати будь-яку глибину і форму. Якість зварювальних нержавіючих мийок визначається якістю шва. Неакуратно зроблений шов з часом може стати причиною протечек.Вибираючи зварні мийки, необхідно звертати увагу на виробників, які завоювали собі хорошу репутацію.

Одне з основних переваг, що робить нержавіючі мийки затребуваними у споживача — їх доступна ціна. Завдяки скрупульозній роботі дизайнерів звичайна мийка перетворилася на функціональний центр, який доступний кожному.Високоякісна мийка несприйнятлива до впливу корозії і не боїться механічних пошкоджень. Нержавіюча сталь володіє достатнім рівнем пластичності, який дозволяє випала з рук посуді залишитися цілим. Високоякісна мийка не потребує особливого догляду. Вона легко піддається дезінфекції, допускає використання досить агресивних миючих засобів.Зовнішній вид мийки від цього не зіпсується. Поверхня нержавіючої мийки не має часу, тому бруд в’їдається в поверхню. В нержавіючу мийку можна без побоювання ставити гарячі сковорідки і каструлі, виливати окріп.Нержавіюча сталь може витримувати температуру до 1450 градусів. Нержавійка легко піддається переплавки, з неї можна виготовляти нові вироби.

Один із самих головних недоліків виробу — це шум. Виробники працюють над вирішенням цього питання: роблять чашу з більш товстої сталі, обкладають е шаром звукопоглотітеля, який виробляється із спеціальних матеріалів.

Поверхня мийки, виготовленої з нержавіючої сталі може мати матову або глянсову поверхню. Деякі дизайнери дзеркальну поверхню мийки прикрашають малюнком. Матова поверхня нержавіючої мийки може нагадувати льон або інший фактурний матеріал. Фактурна мийка, виконана з нержавіючої сталі, коштує дорожче.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор