СТІНОВІ ПАНЕЛІ

Будь-який покупець нової кухонних меблів стикається з проблемою виготовлення кухонного «фартуха» (стіновий панелі), тобто з проблемою оформлення і захисту стіни між нижніми меблевими столами і верхніми шафками.

Перелічимо основні критерії, яким повинен відповідати цей новий елемент Вашого інтер’єру.
Фартух повинен:
Красиво і гармонійно виглядати з кухонними меблями і стінами на кухні.
Захищати стіну від попадання крапель, жиру, крихт і пилу.
Легко відмиватися від бруду.
Бути стійким до впливу хімічних складів для відмивання жиру і механічного впливу (ганчірки, губки, «дощик» та ін.).
В ідеалі, захищена стіна повинна відповідати відразу всім вимогам.
Стінова панель з ламінату – найпростіший і дешевий варіант “фартуха”. Панель для фартуха представляє собою великий прямокутний лист ламінованої деревинно-стружкової плити (ЛДСтП), товщиною 10мм. Цей варіант ідеальний для тих, хто хоче отримати гарний і простий в прибиранні фартух, не докладаючи взагалі ніяких зусиль! Адже стінну панель не потрібно встановлювати самостійно! Її установкою займеться той же майстер, який буде встановлювати кухонні меблі. Вам не будуть потрібні ніякі додаткові матеріали (кахель, суміші та інше), і час на установку кухні буде витрачено мінімальне.
Колір стіновий панелі, як правило, вибирається таким же, як колір стільниці. В цьому випадку меблі, стільниця і стіна будуть виглядати як ідеально підібраний гарнітур. Така кухня напевно викличе захоплені вигуки Ваших гостей!
Є два загальноприйнятих прийому оформлення “фартуха”. Один побудований на сполучуваності “фартуха” з покриттям підлоги на кухні і стільницею робочих столів (професіонали при цьому не рекомендують обробляти “фартух” в точності тим же матеріалом, з тим же малюнком і кольором, що і на підлозі).
А другий прийом – від зворотного: яскраво пофарбований “фартух” контрастує з усією кухнею, стає найяскравішою, дизайнерськи цікавою точкою, яка притягувала увагу. B тому, і в іншому випадку у “фартуха” повинен бути свій стиль, що не дисонуючий із загальним. В ультрасучасних кухнях (індустріальний і постмодернізм, hi-tech) для ніші використовують смальту, матове скло, алюміній. У більш традиційних по стилю приміщеннях – дерево, керамічну плитку.
Хороший ламінат відрізняє абразивна стійкість (опір стиранню), несприйнятливість до плям, хімікатів, дії сонячних променів, до появи механічних пошкоджень – властивості, які в даному випадку непогано знадобляться.
ТОВ «ТПК Союзстройдеталь» продає зі складу в м Москві стінові панелі провідного німецького виробника DUROPAL. Прямі контракти з виробниками гарантують стабільні поставки, широкий асортимент і прийнятний рівень цін.
Стінові панелі DUROPAL від ТОВ «ТПК Союзстройдеталь» це:
висока ударостійкість
Жаростійкість до 230 градусів.
Стійкість до УФ-променів
Стійкість до чистячих засобів
Стійкість до сигаретному «опіку»
Стійкість до стирання / подряпин
Висота до 1300мм
Найкраще співвідношення ціна / якість
Великий складський запас і асортимент

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор