СТІЛЬНИЦІ ЗІ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

Стільниці зі штучного каменю мають явну перевагу перед стільницями з натурального каменю. Штучну стільницю можуть дозволити собі багато.
Переваги стільниць зі штучного каменю:
Висока гігієнічність і вологостійкість поверхні;
Можливість безшовного з’єднання панелей між собою і висока пластичність матеріалу, це дозволяє виготовляти стільниці будь-яких форм, при цьому зовні вона буде виглядати як моноліт;
Стійкість до впливу агресивних середовищ, легкість в догляді;
Ремонтопридатність поверхні стільниці. При появі відколів, тріщин, стільниця шліфується, знаходячи первозданний зовнішній вигляд;
Широкий вибір кольорової гами.
недоліки:
Необхідність професійної установки;
Висока вартість.
Це не стільки недоліки, а більш особливості стільниць зі штучного каменю.
На російському ринку представлені стільниці різних виробників, саме це і визначає якість і цінову категорію. Так можна купити стільницю Corian американської компанії DuPont. Матеріал відрізняється високою якістю, широким вибором колірної гами (близько 120 відтінків), але проблемою може стати висока вартість.
Досить давно на ринку компанії Staron і Hi-Macs – ці виробники штучного каменю пропонують свою продукцію трохи дешевше, ніж компанія Кориан.
Відносно недавно на російському ринку з’явився штучний камінь Tristone. Стільниці Tristone об’єднали в собі всі переваги більш відомих марок, додавши свої нововведення. А колірна гамма з 60 відтінків дозволяє дизайнерам реалізовувати свої творчі рішення. Купити стільницю Tristone – це значить отримати якісну стільницю за прийнятною ціною. Гарантія на вироби з Tristone становить 10 років, а вартість на 30-40% нижче, ніж у Кориан або Старон. Особливості маркетингової політики компанії, а також використання найсучаснішого обладнання відкрили широкі можливості і перспективи для розвитку.
Трохи нижче вартість і якість стільниць у таких китайських виробників як Bienstonе, Acrilica, Bitto, Polystone.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор