СТІЛЬНИЦІ DUROPAL, SPRELA, INNOTEC

Не всі стільниці мають однаково міцну поверхню.
На ринку пропонуються стільниці різної якості, виготовлені різними способами. Такі відмінності не видно з першого погляду – вони виявляються при регулярній експлуатації поверхні. Якщо гаряча каструля, кромка консервної банки, забута сигарета, червоне вино і т.п., залишили напередодні ввечері сліди, які не можна видалити, то радість від красивого декору стільниці швидко зникне. І від цього постраждає зовнішній вигляд всієї кухні.
Стільниці марки DUROPAL, SPRELA, INNOTEC витримують впливу будь-яких агресивних середовищ, стійкі до вологи і довше не втрачають своїх експлуатаційних характеристик. Виробники марки DUROPAL, SPRELA, INNOTEC знають, що важливо для кухні: гарний дизайн і практичність. Саме тому у виробництві стільниць застосовується тільки пластик високого тиску (HPL), найміцніший з матеріалів, який використовують для виготовлення робочих поверхонь меблів. Товщина стільниці 40 мм на відміну від 30 мм робить кухню більш солідною і дорого виглядає. В результаті спеціальної обробки та новаторської конструкції шва між облицювальною пластиком і тильною стороною стільниці (каплесборник), кожна стільниця захищена від проникнення пари і води всередину стільниці і виключена можливість попадання вологи на фасади кухонного гарнітура.
ПЕРЕВАГИ
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до дії світла. Ви не помітите зміни кольору стільниці навіть якщо поверхня буде знаходиться під постійним впливом сонячного світла.
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до подряпин. Твердий панцир з смоли меламіну і обробленої під шагрень поверхні ефективно захищають декор від подряпин.
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до сигаретному попелу. Димляча сигарета, що капає свічка – ніяких тріщин, здуття або обпалених плям. Всі залишки потрібно просто стерти ганчіркою.
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до гарячих днищ каструль. Гарячі каструлі, в яких, наприклад, варили овочі, рис або м’ясо, можна без проблем поставити прямо на поверхню стільниці. Увага! Стільниці DUROPAL витримують температуру до 230 градусів!
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до харчових кислот. Плями від лимонної, молочної або оцтової кислоти можна просто стерти ганчіркою.
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до водяної пари. Випадково пролитий окріп або пар з посудомийної машини не залишать жодних слідів на поверхні.
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до плям кави, червоного вина, чорнила, крему для взуття і т.п. Навіть через багато годин вони будуть без сліду стерті ганчіркою.
Стільниці DUROPAL, SPRELA, INNOTEC не чутливі до впливу хімікатів. Засоби побутової хімії не залишають на поверхні стільниці ніяких слідів. Тому при видаленні застиглих жирових і масляних плям Ви сміливо зможете використовувати будь-які досягнення сучасної побутової хімії.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор