Стільниця за індивідуальним замовленням

Асортимент стільниць на сьогоднішній день такий великий, що правильний вибір зробити дуже важко.Велика гамма кольорів, форм (круглі, овальні, квадратні), матеріалів, розмірів, стилів, орнаментів тощо

Як правило, у стільниць розміри стандартні (80*80, 70*120), а різні діаметри.Однак підігнати стандартні розміри стільниці під свої нестандартні розміри приміщення буває складно.Так як обстановка будинку не завжди близька до ідеалу (криві стіни, шорсткі стелі), важливо виходити зі своїх можливостей планування приміщення, а також фінансових можливостей і зробити індивідуальне замовлення на виготовлення стільниці у надійного виробника.

Зробивши замовлення на виготовлення стільниці (кухонні, на комп’ютерний стіл тощо) замовник може бути впевнений, що отримають ексклюзивну стільницю з вказаними розмірами.Втілення в реальність ідей замовників у мінімальні строки — один з головних критеріїв надійної компанії.Виробник не може запускати ідею в масове виробництво у тому випадку, якщо замовлення подається з авторським дизайном.

Стільниця на замовлення обійдеться дещо дорожче, ніж купити стільницю стандарт.Проте це того варто, тому як усунення можливих недоробок, припасування розміру, облік дизайну і простору займає багато часу і часто призводить до незапланованих витрат.

За індивідуальним замовленням стільниці кожен клієнт може реалізувати свої оригінальні дизайнерські ідеї (неповторна форма, малюнок, фактура, матеріали).У кожній меблів свої особливості, тому у стільницях можна робити різні вирізи, прорізи.

Дуже часто фірми-виробники отримують індивідуальні замовлення на виготовлення стільниць, плавно переходять в підвіконня, дозволяючи таким чином розширити робочу зону простору, позбутися від кутів, стиків.

Важливою перевагою стільниць на індивідуальне замовлення є можливість замовити продукцію нестандартної форми і розміру:асиметричні і не асиметричні.

Як правило, стільниці виготовляються з широко відомих всім матеріалів, але можна проявити індивідуальність і знайти застосування особливим матеріалами, наприклад, каленому склу.Звичайно, скляні стільниці — рідкість, але людина з витонченою душею може дати волю уяві і придбати під замовлення цей незвичайний вид стільниць.До того ж, стільницю можна прикрасити оригінальним малюнком, фотографією, кресленнями.Оригінальні стільниці підійдуть не тільки для кухонних столів, але і для робочого столу, столиків, підвіконь.

Існує багато різних компаній, які займаються виробництвом стільниць, в тому числі і на замовлення.Складність споживача в тому, що маючи чіткий орієнтир на вигляд, форму, розмір і колір бажаного, місця, де за допомогою якого матеріалу краще і дешевше реалізують його задум, він не знає.

Звичайно, краще звертатися до тих фірмам, які працюють на ринку меблевої продукції не один рік, і чия репутація скасовано, як і якість вироблених виробів, в тому числі і стільниць.

Стільниця під замовлення у надійного виробника — дороге задоволення, хоча багато чого залежить і від матеріалу.Чим натуральніше вихідний матеріал, тим дорожче обійдеться замовлення.

Трохи дешевше вийде замовлення на стільницю з матеріалів сучасних технологій ( постформінг).Властивості стільниць з ДСП непогані (вологостійкі, ударостійкі, міцні, безпечні).Важливо визначити всі елементи, щоб уникнути повернення і не виробляти кілька установок.Багато фірм пропонують послуги замірника, який грамотно оцінить і зробить правильні заміри майбутньої стільниці.Важливо розмістити меблі таким чином, щоб стільниця вписалася в інтер’єр, а не виділялася на його тлі, як безглуздий і нестандартний об’єкт.

Багато фірми охоче йдуть назустріч клієнтам, консультуючи і допомагаючи грамотно оформити замовлення.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор