Стільниця-підвіконня

Практично біля кожного будинку є стільниця-підвіконня — досить необхідна деталь декору.Саме на ній можна розмістити свою колекцію домашніх рослин і прикрас, що, безперечно, буде радувати око і створювати затишок в будинку.Сам вигляд стільниці-підвіконня створює стильний і оригінальний дизайн в приміщенні.

Стільниця-підвіконня має досить широку область застосування.Цей предмет можна використовувати як стіл для навчання і роботи, в якості журнального столу.Він може служити дитячим куточком, бібліотекою.Одним словом, такий підвіконня, багатофункціональний.

Стільниця-підвіконня досить респектабельно виглядає в невеликих приміщеннях, де підвіконня плавно переходить у стільницю, утворюючи одне ціле: цей елемент меблів дозволяють зробити приміщення більш зручним і комфортним.Але якщо уважно розглянути можливості такої конструкції, то варіантів з’єднання стільниці та підвіконня, а також їх експлуатації величезна безліч.

Якщо в кімнаті невелике кутове вікно, підвіконня легко перетворити на стіл.Стільниця, має одну опору і заповнює кут, утворюючи, таким чином, трикутний стіл.Можливий варіант підвіконня-шафи, це дуже зручно для зберігання різних речей; підвіконня-туалетного столика, де стільниця буде служити в якості стільниці з вмонтованим ящиком для косметички та інших предметів.

Напевно, багатьом подобається варіант підвіконня-ложі.Головна умова — індивідуальна планування і велике довге вікно до підлоги.Оригінально буде виглядати підвіконня-камін, зі стільницею невеликого розміру.

Основне призначення стільниці-підвіконня — це захист, а саме — ізоляційна функція.Підвіконня не дає холоду проникнути в приміщення і перешкоджає витоку тепла.Він візуально приховує існуючу різницю між стіною і товщиною віконної коробки.

Важлива і декоративна функція стільниці-підвіконня.Крім цієї функції, даний предмет виконує роль конструкції, на яку можна спиратися при домашніх роботах.

Існують і відкидні стільниці-підвіконня.Їх монтаж здійснюється наступним чином: прикріплюється дерев’яний брусок, до нього на петлях підвішується стільниця з ДСП або натурального дерева, після чого до неї кріпляться ніжки.Стільницю краще пофарбувати під колір стіни або шпалер.Роблять це для того, щоб стільниця-підвіконня в зібраному вигляді, прикриваючи батареї, була непомітною.Її можна використовувати і в якості дошки для креслення або обіднього столика.

Конструкція виготовляється з різних матеріалів.Наприклад, стільниця зі штучного каменю не має обмежень при створенні потрібних розмірів, товщини профілю.Такі підвіконня добре зберігають тепло (термостійкі, вони не вицвітають, дуже міцні і стійкі до механічних ударів, мають різні види, розміри, кольори, моделі.Саме підвіконня з каменю віддають перевагу багато покупців, які купують цей предмет для своїх будинків, дач, офісів, торгових центрів.Самий популярний матеріал для виготовлення підвіконня — камінь (Corian, Staron), а також імітація натурального каменю малахіту, мармуру, граніту.Можливі варіації малюнків стільниць, змішування стилів і забарвлень каменів.Популярні і підвіконня з акрилового каменю.Вони безпечні, гігієнічні, практичні, довговічні, а також з роками не втрачають свого кольору і відтінку.Підвіконня з цього матеріалу міцні, зносостійкі, легко миються; доступні за ціною різним категоріям населення.

Самими доступними є підвіконня з ПВХ.Підвіконня, який виготовлений з цього матеріалу не буде гнити, він стійкий до дії сонячного світла і води.Він відрізняється гарною теплоізоляцією і довговічністю.

Важливо врахувати і всі моменти, що стосуються установки.На рамах з пластику підвіконня встановлюється під раму, де він впирається в донний профіль.Застосовується і ущільнення — герметик.Підвіконня ставлять на монтажну піну.Також стільницю-підвіконня можна підкласти і під раму.Перед настановними роботами важливо підготувати зону: прибрати будівельне сміття і приготувати розчин.Рама шпаклюється і забарвлюється.Можна зішкребти штукатурку для торцевих частин підвіконня для того, щоб подовжити його.Всі примикання зашпаровуються шпаклівкою щоб уникнути виникнення зазорів.

Перед замовленням конструкції необхідно визначити товщину виробу.Так як використання стільниці-підвіконня різноманітне, товщина її повинна бути як мінімум 40 мм, якщо, звичайно, дозволяють параметри вікна.

Вибір стільниць-підвіконь величезний.Їх виготовлення здійснюється за індивідуальними замовленнями: з урахуванням параметрів і переваг.Перш за все, береться до уваги планування кімнати, де повинен розташовуватися підвіконня, і для яких цілей ви хочете його використовувати.

Вкусный чай против паразитов, доставка по по всей СНГ .
Публікації (RSS) Карта Інтекор