Стільниці з штучного каменю

За статистикою, кухня є самим відвідуваним місцем у будинку або міській квартирі.Це гордість господині, якій завжди хочеться проявити індивідуальність в облаштуванні кухні, поєднуючи зручність готування з затишком і красою.

Так як кухонні роботи пов’язані з високими температурами, вологою, поливання і прокидання різних продуктів, особливе значення на кухні має вибір матеріалу, з якого виготовлені стільниці робочих поверхонь, обіднього стола та барної стійки.На сьогоднішній день найбільш практичними і високотехнологічними є стільниці зі штучного каменю.Вони задовольняють найвищим вимогам, як з естетичної, так і з практичної точки зору.

Перерахуємо переваги, якими володіють стільниці зі штучного каменю, порівняно зі стільницями з інших матеріалів.

Що стосується зовнішнього вигляду, то вони мають набагато більше варіантів виконання, як за формою, так і колірної композиції.Колірне рішення такої стільниці може бути виконано в гамі від ніжних пастельних тонів до яскравих відтінків.Це залежить від кольору меблів на кухні і смаку господині.Що стосується геометрії, завдяки пластичності, стільниці виготовляються будь-якої, навіть зовсім нестандартною, форми і розміру.Причому це буде суцільна поверхня, без стиків, сполучень і щілин.

Штучний камінь — це сучасний композитний матеріал, який складається з наповнювача і смол.

На сьогоднішній день стільниці зі штучного каменю виробляються більш ніж з десяти видів матеріалів.Деякі види штучного каменю на 90-96% складаються з шматочків натурального мармуру, граніту або кварциту.Але в порівнянні з натуральним каменем, це більш надійний, практичний та легкий у догляді матеріал.

Використовуючи такий матеріал для виготовлення стільниць зі штучного каменю можна добитися повної імітації натурального каменю.Стільниця під «мармур» ідеально підійде для кухні в стилі хай-тек, сучасною з великою кількістю металевих елементів.Стільниця з каменю, що імітує граніт, відмінно виглядає в класичному інтер’єрі, а тепла напівпрозора поверхню під кварц органічно впишеться в затишну кухню в стилі кантрі.На стільниці з такого виду штучного каменю без побоювання можна ставити гарячий посуд.

Акриловий камінь містить менше мінеральних добавок, але також володіє цілим рядом переваг.Це не пористий, абсолютно водостійкий матеріал, не всмоктуючий запахів, що має ідеально гладку поверхню.

Всі стільниці зі штучного каменю монтуються із застосуванням безшовних технологій, завдяки цьому виключаються місця для скупчення бруду, сирості, появи цвілі і грибка.Будучи хімічно інертним, штучний камінь стійкий до кислот і лугів, в ньому не розселяються мікроорганізми.Висока гігієнічність штучного каменю дуже особливо важлива на кухні.

Не страшні стільниць зі штучного каменю подряпини та сколи, які легко можна усунути, викликавши майстра або отшлифовав поверхню самостійно.Демонтаж стільниці при такому ремонті не потрібно.Мити стільниці дуже легко.Для цього використовується волога губка і мінімум миючих засобів.

Стільниці з штучного каменю не вигоряють на сонці, їх можна розташовувати прямо перед вікном.В кріпленні з ними сумісна будь кромка і пристінковий бортик.

Ще однією перевагою штучних стільниць є легка встроєний в їх поверхню будь-яких елементів — мийок, кранів, свічників, підставок.

Найчастіше, купуючи стільниці зі штучного каменю, споживач отримує від постачальника тривалу гарантію до 10 років, що також підтверджує надійність вибору.

Що стосується вибору виробника стільниць — краще вибирати такого, продукція якого вже як мінімум 5 років представлена на ринку.Бажано, щоб сам камінь був не надто грубим, з частинками наповнювача не більше 5 мм. Для тих, хто вибирає стільниці зі штучного каменю з імітацією натурального, можна порадити звернути увагу на повтор деталей малюнка.Занадто часте повторення відразу впадає в очі.

Стільниці від західного виробника коштують набагато дорожче, але і російські виробники при більш низьких цінах забезпечують відносно високу якість продукції.Взагалі, по ціновому діапазону, стільниці зі штучного каменю — це, звичайно, не саме дешеве рішення, але цілком доступне широкому колу споживачів.Зате якість, яке ви отримаєте натомість, багаторазово окупить витрачені гроші.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор