Стільниці з штучного каменю RAUSOLID

Наша компанія тимчасово не працює з матеріалом RAUSOLID.Вибачте за незручності.
В даний момент ми можемо запропонувати вам стільниці та інші вироби з штучного каменю CORIAN, стільниці Duropal та інші меблеві комплектуючі.

Ми пропонуємо вироби з штучного каменю.
Основною перевагою цих виробів є:

Мінеральні плити і мийки RAUSOLID незамінні для сучасних дизайнерських розробок.RAUSOLID — це масивний, наскрізь фарбований матеріал на основі натуральних мінеральних компонентів, акрилової смоли і кольорових пігментів.Плити можна приклеювати на горизонтальні і вертикальні поверхні, обробляти з ледь помітними стиками, створюючи ефект монолітного натурального каменю.

Програма RAUSOLID з плитами товщиною від 3 до 19 мм, що володіє більш ніж 20 декорами і великим вибором мийок та елементів для ванних кімнат відкриває найширші можливості застосування: кухні, ванні кімнати, банки, лабораторії, лікарні, аптеки, ресторани і т. д.

RAUSOLID — довговічний і дуже практичний матеріал.Він чудово підходить для виготовлення вишуканих меблів за індивідуальними проектами з круглими або вигнутими формами.Вироби з плит RAUSOLID відрізняються високою довговічністю і практичністю.Стійка до впливу ультрафіолетових променів, непориста поверхню RAUSOLID не залишає шансів для проникнення під поверхню покриття води, бруду, грибків, пилу та бактерій.На відміну від натурального каменю чи ламінату пошкоджені або подряпані поверхні виробу не потребують заміни, а легко, швидко і без помітних слідів ремонтуються.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор