Стільниці з штучного каменю

В будь-якому інтер’єрі сучасного будинку присутній стільниця. Це популярний елемент не тільки кухонних меблів, але і ванних. Якщо вірити історичної інформації, то стільниці були винайдені вперше в давньоєгипетському суспільстві. Як видно, через стільки років, вони не стали менш популярним предметом домашнього інтер’єру.

Отже, як стверджують історики, перші стільниці були зроблені на світло винахідливими греками. Саме вони першими використовували мармур, бронзу для того, щоб виготовити стільницю. На щастя, технологічний процес надав сучасній людині дивовижну можливість замінити натуральний камінь штучний, причому абсолютно без шкоди зовнішньому вигляду та практичності стільниць. Стільниці з штучного каменю змогли довести, що можуть бути більш довговічними, ніж натуральні, а головне, є більш доступною за ціною заміною природного каменю.

Стільниці з штучного каменю швидко завоювали любов не тільки серед користувачів, але і серед вимогливих дизайнерів і меблевих майстрів. Пройшов колосальний еволюційний період, за який стільниці встигли показати себе у різних геометричних формах, починаючи з класичної прямокутної і закінчуючи складної зігнутої неправильної колом.В штучному камені цінуються багато експлуатаційні властивості. Наприклад, він не схильний сирению, може використовуватися довго в кухнях і ванних кімнатах. В останніх, як відомо, рівень вологості завжди дуже високий.Стільниці з штучного каменю дуже міцні і витримують сильні навантаження механічного характеру. На відміну від натурального каменю, стільниці із штучного каменю не вбирають у свою поверхню різні аромати, властиві кухні. Чи не найважливішим властивістю штучного каменю є можливість його реставрації і відновлення. Якщо на поверхні утворилися пошкодження чи подряпини, то їх можна видалити за спеціальною технологією, повернувши стільниці колишній вигляд з ідеально новою поверхнею.Стільниця виготовлена з штучного каменю, не пожолобиться, якщо ви випадково поставите на нього зняту з плити гарячу сковорідку або пропустіть гарячу кришку. Відсутність пористої структури таких стільниць обумовлює їх високу гігієнічність, оскільки у порах не скупчуються бактерії.

Велика різноманітність відтінків, в яких представлені стільниці зі штучного каменю розширює дизайнерські можливості й задовольняють практично будь-яких вимог і побажань покупців. Вони можуть мати різну фактуру, що імітує натуральні матеріали. А натуральний камінь є тільки в тому вигляді, в якому створила його природа, тобто не в дуже великій різноманітності. Це не говорить про те, що він не вродливий, чи не оригінальний, проте звужує можливості у створенні та оформленні інтер’єрів.

За своїми експлуатаційними якостями натуральний камінь не зрівняється з пластиком або деревом, які також використовуються для виготовлення стільниць.

Серед усього розмаїття штучного каменю найбільш часто зустрічається можна назвати «Коріан». Це високоміцний штучний камінь, відрізняється надзвичайною міцністю, практично рівній міцності натурального каменю. При високій температурі він легко приймає потрібну форму. Не менш часто застосовують інший штучний камінь — «Монтеллі». Цей камінь відрізняється високим рівнем гігієнічності, що дозволяє його використовувати в домашніх умовах, у закладах громадського харчування, ресторанах, їдальнях та інших місцях. Він виглядає красиво і не здатний вбирати в себе бактерії і бруд.Не піддається впливу шкідливих факторів ззовні. Вартість каменю «Монтеллі» є відносно низькою, тому він часто використовується при виготовленні не тільки стільниць, але і підвіконь, стелажів та інших поверхонь. Серед інших міцних штучних каменів відомі «Зодіак», «Старон», а також інші види каменю, вироблені різними виробниками по всьому світу.

Щоб надовго зберегти первісний вигляд стільниці зі штучного каменю, її перед першим використанням рекомендується обробити спеціальними складами, які дозволять запобігти вбиранню жиру і вологи. Застосовувати кислотовмісні кошти не рекомендується, так само, як і потрапляння на її поверхню подібних засобів. Підвищити рівень міцності стільниці зі штучного каменю можна за допомогою обробки кристаллизующими засобами, які підвищують твердість поверхні і захищають її від пошкоджень і швидкого зносу.Процедура кристалізації дозволяє надати стільниці блиск і підкреслює фактуру. Це найбільш популярна процедура в барах, на стільницях, виготовлених для ресепшена, а також інших громадських і багатолюдних закладах.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор