Стільниці Duropal

Ні для кого не секрет, що всі кухонні стільниці відрізняються рівнем міцності.На ринку сьогодні представлено безліч кухонних стільниць, при виготовленні яких застосовуються різні технології.На перший погляд переваги тієї чи іншої технології виробництва стільниці відрізнити не можна, вони виявляються в процесі експлуатації.Якщо сліди, залишені гострими предметами, гарячими каструлями, а також плями від червоного вина не можна видалити, то незабаром від декору кухонної стільниці і сліду не залишиться, що, природно, відіб’ється на зовнішньому вигляді самої кухні.Стільниці Дюропал здатні протистояти великим навантаженням, зберігаючи при цьому свій первісний зовнішній вигляд.

Компанія Duropal є провідним фахівцем у галузі виробництва поверхонь для меблів, які відрізняються високим рівнем якості та довговічністю.Фахівці компанії при виготовленні стільниці Duropal не забувають про те, що при облаштуванні кухні слід використовувати практичні і красиві матеріали.Виходячи з цього, при виробництві кухонної стільниці застосовується матеріал, що володіє високим рівнем міцності — пластик високого тиску, який має велику товщину.Даний матеріал має дуже красивий декор, який знаходиться в товщі твердої пластмаси, що виконує функції панцира.Все вищесказане говорить про те, що стільниці Duropal володіють тривалим терміном експлуатації, протягом якого зберігають початковий зовнішній вигляд.У стільницях Дюропал підкладка виготовляється з ДСП високої якості.Приклеювання в стільниці Duropal володіє високим рівнем стійкості до високих температур і вологи, що гарантує тривалий і якісне з’єднання.Стільниці Дюропал надійно захищені від проникнення в ДСП води і пари.Захист полягає в спеціальній технології обробки шва між пластиком і плівкою із синтетичної смоли.

Перерахуємо переваги стільниці Duropal:

По-перше, стільниці не сприйнятливі до дії променів світла.Кухонні стільниці виробництва компанії Duropal не змінять свій колір ні при впливі денного світла, ні при впливі на них ультрафіолетових променів, не бояться вони і неонового світла.

По-друге, поверхня стільниці Duropal практично неможливо подряпати.Використання у виробництві кухонних стільниць меламінової смоли сприяє утворенню своєрідної броні, яка є надійним захистом для декору.

По-третє, зовнішній вигляд можна зіпсувати сигаретним попелом.Палаюча сигарета, віск свічки не стануть причиною утворення вздуть, тріщин, на поверхні стільниці не з’являться обпалені плями.І попіл, і віск можна просто стерти серветкою, після чого від їх перебування на кухонній стільниці і сліду не залишиться.

По-четверте, стільниці Duropal не боятися гарячих каструль.Гарячі каструлі можна спокійно ставити на поверхню кухонної стільниці, виробництва цієї компанії.Але, слід звернути увагу, що температура дна каструлі не повинна перевищувати 230 градусів.

По-п’яте, стільниці не сприйнятливі до впливу фруктових кислот.Плями, утворені оцтової, лимонної, молочної кислотою без проблем витираються за допомогою звичайної серветки.

По-шосте, поверхню кухонної стільниці, виробництва компанії Duropalне сприйнятлива до дії водяної пари.Ні окріп, пролитий на поверхню стільниці, ні пар, що виходить з посудомийної машини, жодним чином не матимуть впливу на поверхню стільниці.

В-сьомих, плями від кави або плями від червоного вина, чорнильні плями або взуттєвий крем не залишають слідів на поверхні кухонної стільниці Duropal.Якщо вищеперелічені плями не були витерті з поверхні кухонної стільниці протягом кількох годин, то і в цьому випадку вони можуть бути легко видалені за допомогою звичайної серветки.

В-восьмих, кухонні стільниці Дюропал не сприйнятливі до впливу хімічних речовин.До стільницям виробництва компанії Дюропал можна спокійно використовувати будь-яку побутову хімію, на її поверхні, жодних слідів не залишається.

На ринку кухонних меблів без праці можна підібрати кухонну стільницю виробництва компанії Duropal, яка гармонійно впишеться в будь-який створений дизайн.

Компанія, будучи висококласним фахівцем з виробництва поверхонь для меблів, представляє увазі споживача велика різноманітність дизайнерського оформлення поверхні стільниці, широку кольорову гаму, велика різноманітність фактур і розмірів.Слід зауважити, що стільниці Duropal являють собою ідеальне поєднання високої якості і доступної ціни.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор