Стильна пластикова меблі від компанії Kartell

Нерідко можна спостерігати у людей склався за звичкою стереотип щодо пластику, що проявляється у недооцінки властивостей меблевий аксесуарів, виконаних з цього незамінного матеріалу. Таке ставлення до виробів з меблевого пластику необ’єктивно, тому як, якщо придивитися на предмети, що оточують людину в побуті, то можна побачити, що все більшу поширеність набувають вироби, виконані із спеціального пластику.

Перші такі пластикові аксесуари відрізнялися великою дорожнечею і обмеженими жорсткими рамками (тобто, використовуваний меблевий пластик при створенні виробу і технологія його виробництва були зовсім «недружніми» по відношенню до здоров’я тих людей, які стикалися з цими меблевими аксесуарами). Сьогодні ж пластику відводиться важлива роль у багатьох галузях людської діяльності.

І той факт, що реалізуються дешеві вироби, виконані з пластику, аж ніяк не є доказом того, що абсолютно весь доступний у вартісному відношенні меблевий пластик низькоякісний. Така дешевизна може пояснюватися впровадженням у виробничий процес виготовлення меблевих пластикових аксесуарів інноваційних технологій, що дає можливість створювати якісну продукцію і відносно недорогу. Так, відомою італійською компанією Kartell виробляється і випускається оригінальна дизайнерська меблі з пластику, яка доступна всім бажаючим.

Якщо повернути час назад до моменту зародження торгової марки Kartell, то варто відзначити, що дана компанія з’явилася у 40-х роках минулого століття. Її процвітання стало можливим завдяки новаторським ідеям і неймовірного таланту дизайнера й інженера Джуліо Кастеллі.

У своїй виробничій діяльності компанія Kartell поступово осягала нові вершини, еволюціонуючи від виготовлення пластмасового обладнання і предметів, які використовуються у побуті, до виробництва ексклюзивної меблевої продукції з пластику.

Фахівці Kartell в своїх розробках використовують м’який, блискучий, гнучкий і прозорий вигляд меблевого пластику.Саме тому створені ними меблеві аксесуари відрізняються стійкістю до всіляких пошкоджень, довговічністю, надзвичайною міцністю і чудовими термодинамічними показниками.

Пластикова меблі від Kartell представлена кухонними модульними системами, повітряними стільцями і мереживними столами, а також іншими цікавими меблевими аксесуарами, що відрізняються практичністю, стильністю і відмінним дизайном. Пластикова меблі цієї компанії відома по всьому світу.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор