Спеціальне обладнання для постформирования

Виготовлення постформінгу виконується за певною технологією. Застосування спеціального нагрівального обладнання дозволяє меблевий пластик розм’якшити і сформувати його відповідно конкретного профілю. Все це дає можливість дещо розширити область застосування даного пластику.

З метою постформінгу використовується в даний час три різновиди спеціального устаткування:

— лінії, які працюють за прохідного типу;

— верстати-напівавтомати;

— верстати ручного управління.

Розглянемо дане спецобладнання докладніше.

Лінії, які працюють за прохідного типу, відомі ще й як прохідні лінії, являють собою величезне розмаїття верстатів різних типів (від найпростіших механізмів і до повністю автоматизованої системи). Зважаючи на такий працюючої системи автоматизації і безперервності постформирования, дані прохідні лінії є досить продуктивним способом створення меблевих шедеврів.Однак поряд з цим прохідні лінії є досить дорогим спецобладнанням, настраиваимим на конкретний профіль заготовок (перенастроювання на інший профіль є складним і трудомістким процесом, виконання якого неможливо без наявності вузькоспеціалізованих знань). Таким чином, логічно зробити висновок, що прохідні лінії вигідні виключно для великих за масштабністю виробництва підприємств, в яких налагоджено серійне виготовлення конкретних моделей.

Напівавтоматичні позиційні верстати є найбільш вигідним варіантом для виробничих компанії невеликих і середніх масштабів. Вони наділені високою продуктивністю, а одержуване якість постформирования вражає. Дана категорія спецобладнання при необхідності може бути досить швидко переналаштована на виробництво іншого профілю заготовки, при цьому зовсім необов’язково від наладчиків володіння високою кваліфікацією. Заготовки встановлюються і знімаються з верстатів вручну, а сам же процес за стформинга здійснюється в автоматичному режимі.Щоб значно підвищити якість вироблених моделей, а також посприяти збільшенню продуктивності напівавтоматичних позиційних верстатів, їх оснащують системою регулювання швидкості, з якої здійснюється переміщення нагрівальної шини. Щоб більш ретельно прогріти пластик може бути передбачена проміжна зупинка використовуваної у верстаті нагрівальної шини до будь-якої необхідної точки вироби. А так як нагрівальна шина плавно переміщається по пластику, це дозволяє його добре натягнути на необхідну заготовку і приклеїти.Завдяки тому, що на напівавтоматичних верстатах підтримується постійна оптимальна температура підігріву використовуваного клею і меблевого пластику, вдається забезпечити високоякісне приклеювання пластику до виробу.

Що ж стосується спецобладнання, керованого ручним способом, то по своїй продуктивності воно дуже поступається прохідним лініях, а також напівавтоматичним верстатів. Поряд з невеликою вартістю цих установок є безліч і негативних особливостей, з-за яких можна забезпечити високоякісне постформирование. Так, наприклад, прогрів на такому обладнанні здійснюється за допомогою ІЧ теплоелектронагревателяей, при цьому обігрівається зона відкрита, з-за чого існує величезна залежність від впливу ззовні.Іншими словами, наприклад, таке явище, як протяг може негативно вплинути на постформирование. Крім цього, після того як вже меблевий пластик приклеєний необхідно виконання додаткової накочення, якщо цього не зробити, з’являться нерівності, а це — шлюб.

Таким чином, вибір спецобладнання — важливий етап постформирования, нехтування яким немислимо!

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор