Штучний камінь в квартирі

Протягом декількох десятків років ненатуральний камінь складає серйозну конкуренцію дикого каменю і треба сказати цілком заслужено. Камінь, зроблений штучно, має істотно меншу вагу, а значить, його набагато простіше транспортувати, укладати, що, в свою чергу, дозволяє заощадити фінансові ресурси. В основі ненатурального каменя лежать матеріали природного походження. Вартість квадратного метра ненатурального каменя істотно нижче в порівнянні з натуральним каменем.Камінь неприродні відрізняється високим рівнем міцності і тривалим терміном експлуатації, що дозволить прослужити виробам, виготовленим з нього, вірою і правдою не один десяток років.

Давайте подивимося, чому стало модно використовувати штучний камінь в квартирі.

По-перше, незважаючи на те, що предмет нашої розмови ненатуральний за своїм походженням, але володіє високим рівнем екологічності. Камінь неприродні не горить, несприйнятливий до перепадів температури і вологості. Все вищеперелічене дає можливість использоватьискусственний камінь в квартирі, навіть на кухні та у ванній кімнаті. Крім того, широко застосовується штучний камінь в квартирі при облицюванні камінних порталів. Хороший результат облицювання порталів каміна залежить від правильно підібраного клею.Використовуваний клей повинен бути стійким до впливу високих температур, в іншому випадку вся облицювання незабаром осиплеться.

Наступний момент, завдяки якому робиться вибір на користь несправжнього каменю, це можливість створення неповторного інтер’єру, используяискусственний камінь, в квартирі, в офісі, в приватному будинку. Одним з головних достоїнств штучно виробленого декоративного облицювального каменю є широка колірна гамма і великий вибір різноманітних конфігурацій. Великий вибір різноманітного каменю дозволяє дизайнерам створити унікальний інтер’єр, який в повній мірі підкреслить індивідуальність власників квартири або офісу, або заміського будинку.

Наступний плюс на користь несправжнього каменю — це готові кутові елементи. Готові кутові елементи дозволяють істотно спростити роботи з реставрації. Всі необхідні деталі представлені увазі споживача в колекціях, тому визначитися з вибором однієї з них не складе великої праці. Якщо ви не хочете міняти всю обробку цілком, а лише внести деякі зміни, то в цьому випадку вам знадобиться штучний камінь. У квартиреодна зовсім невелика деталь зможе надати особливого шарму будь-якому приміщенню.

Ще одна перевага несправжнього каменю — працювати з ним одне задоволення. Виконувати облицювання каменем ненатурального походження легко і просто за допомогою спеціальних клеїв.

Нижче наведемо деякі рекомендації щодо того, як використовувати штучний камінь в квартирі. За допомогою ненатурального каменя можна відтворити будь-який стиль: класичний, бароко, етно, модерн. З цим згодні і провідні світові дизайнери, які створили з ненатурального каменя цілі колекції. Завдяки тому, що до уваги споживача представлений досить широкий асортимент, штучний камінь у квартирі завжди гармонійно впишеться у вже створений інтер’єр.

Завдяки тому, що штучно вироблений камінь володіє високим ступенем стійкості до механічних пошкоджень, невибагливий у догляді, його з успіхом використовують не тільки в приватних будинках або квартирах, але і в місцях громадського користування, де щодня проходить великий потік людей. Несправжній камінь говорить про статус, робить приміщення багатим і розкішним.

В європейських країнах воліють використовувати штучний камінь в квартирі, а особливо на кухнях і у ванних кімнатах із-за того, що даний матеріал непористий, несприйнятливий до впливу вологи, при з’єднанні немає швів, що вигідно відрізняє ненатуральний камінь від кахлю. Штучний камінь в квартирі можна використовувати не тільки для облицювання стін, а також для виробництва меблів, стільниць, раковин, барних стійок, підвіконь.Использованиеискусственного каменю робить приміщення затишними, неповторними, і це не кажучи про те, що кам’яна обробка говорить про благополуччя господаря квартири. Для того, щоб підкреслити елегантність приміщення, в холах готелів, розважальних закладах, торгових центрах використовують обробку з ненатурального каменя.

Штучний камінь в квартирі виконує не тільки естетичні функції, це досить термостійкий матеріал, який здатний добре утримувати тепло і, несприйнятливий до механічних пошкоджень.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор