Штучний камінь POLYSTONE

Штучний камінь марки POLYSTONE прекрасно піддається термоформингу (температура формування близько 160 градусів Цельсія). Багата колірна гамма створена на основі класичної панелі DuPont. Матеріал зроблений в КНР, за своїми характеристиками практично не відрізняється від американських і європейських аналогів, але серйозно виграє в ціні.
На відміну від акрилового каменю CORIAN, колір не впливає на вартість матеріалу. Лист каменю POLYSTONE коштує в середньому 305 USD (формат 3680х760х12,7мм). Компанія « ТПК Союзстройдеталь » пропонує близько 60 кольорів POLYSTONE зі складу в м . Москві
.

Сторінки: 1 2

показуватипо 152535 насторінці

POLYSTONE A715 KING SAND

POLYSTONE A201 MIDNIGHT

POLYSTONE A203 СУТІНКИ

POLYSTONE A209 AURORA

POLYSTONE A501 BLUE RIDGE

POLYSTONE A502 EVEREST

POLYSTONE A508 KILIMANJARO

POLYSTONE A510 PEPPER IVORY

POLYSTONE A701 PLATINUM

POLYSTONE A702 ROSETTA

POLYSTONE A703 SAHARA

POLYSTONE A101 GLACIER WHITE

POLYSTONE A811 COAL

POLYSTONE A827 KHAKI MELANGE

POLYSTONE A828 VERT

Сторінки: 1 2

показувати по 152535 на сторінці

Корпорація Polystone (Zhuhai) Co Ltd розпочала свою роботу в 1998 році, і за цей час досягла значних успіхів у виробництві штучного каменю. Постійне впровадження нових технологій, кваліфікований персонал, уважне вивчення попиту та інтересу кінцевих споживачів, демократична вартість виробів — дозволили компанії добитися успіху на світовому ринку. Продукція, яку випускає компанія, має відповідні міжнародні ліцензії і сертифікати якості.

Штучний камінь Polystone має в своєму складі тригідрату алюмінію, акрилову смолу і пігменти. Такий же склад має штучний камінь інших виробників. Камінь поставляється в аркушах стандартних розмірів 3680х760х12,7мм, з яких потім виготовляють готові вироби. Полістоун легко обробляється: його можна свердлити, різати, шліфувати.

POLYSTONE прекрасно піддається термоформингу, температура формування близько 160 градусів Цельсія. Завдяки цьому з нього можна виготовити вироби складної форми та конфігурації.

Високі технічні показники, невисока вартість дозволили Полістоун зайняти свою нішу на ринку штучних матеріалів Росії. З нього виготовляють стільниці, мийки, барні стійки, підвіконня, мийки, ванни, використовують в якості стінових панелей. Висока якість, стійкість до забруднень, гігієнічність — ці властивості матеріалу знайшли застосування при оформленні інтер’єрів житлових приміщень, офісів, лабораторій, пунктів громадського харчування, медичних установ.

Polystone володіє такими властивостями:

Ще одна перевага штучного каменю Polystone — можливість безшовного з’єднання, це дозволяє створювати єдині, цілісні поверхні будь-яких форм і розмірів. Деталі з’єднуються за допомогою спеціального клею, який відповідає кольору каменю, тому після склеювання та шліфування шов практично не помітний.

Колірна гамма Polystone представлена широкою палітрою, хоча вона дещо менше, ніж у Коріан, становить 60 кольорів, але багато в чому повторює класичну гаму DuPont. Цього цілком достатньо для того, щоб реалізувати творчі фантазії дизайнера і створити неповторний інтер’єр. Особливість колірних рішень Polystone — це більш розмиті, приглушені відтінки, що нагадують фарби пізньої осені. Більшість варіантів імітують натуральний камінь, є і кольору, які відносяться до групи кристал з прозорими і дзеркальними вставками.Вибір кольору ніяк не вплине на вартість матеріалу.

Є ряд рекомендацій по догляду за штучним каменем. Поверхню акрилового каменю може бути глянсова, матова і напівматова.

При правильному й дбайливому догляді штучний камінь Полістоун прослужить Вам десятки років.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор