Штучний камінь Монтеллі MONTELLI

«Montelli» — ще одна торгова марка, поряд з «Corian», що подається відомою компанією «DuPont». У 1995 році компанія DuPont випускає новий композитний матеріал – штучний камінь Montelli. Монтеллі складається з наповнювача і харчових пігментів, які пов’язують його. Проводиться Montelli в листах товщиною 12 міліметрів.

Штучний камінь Montelli це аналог вже давно відомого штучного каменю Corian. Йому також притаманні такі якості як міцність, цілісність матеріалу, безшовне склеювання. Свера застосування каменю Montelli дуже різноманітна, але найчастіше його використовують у ванних кімнатах, на кухнях, для виробництва підвіконь, елементів меблів, облицювання стін. Гамма кольорів Montelli дуже різноманітна, це і однотонні декори, і імітація природних матеріалів.Відмітною властивістю штучного каменю Montelli виступає його властивість не залишати швів при склеюванні, його успішно використовують креативні дизайнери для виконання незвичайних форм і поєднань кольорів.

Поверхні з матеріалу Монтеллі досить міцні і зберігають відмінний зовнішній вигляд досить довго. За ними дуже легко доглядати, і досить просто реставрувати при необхідності.

Штучний камінь Montelli підійде для оформлення інтер’єру будь-якого приміщення!

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор