Штучний камінь Коріан

Ми пропонуємо вироби з штучного каменю.
Основною перевагою цих виробів є:

Міцність  і гігієнічність. Простір для дизайнерських рішень.Гарантія якості. Багата колірна гамма Увагу! Відвідувачам сайту замовили вироби з штучного каменю — подарунок з штучного каменю. Для отримання подарунка назвіть пароль: «Інтернет-подарунок».

Наша компанія надає гарантію на вироби зі штучного каменю КОРІАН / CORIAN терміном до 5 років.

Штучний камінь КОРІАН / CORIAN — це сучасний композитний матеріал, що складається з суміші натуральних мінералів і чистих акрилових полімерів.

Різноманіття колірної палітри, сучасні малюнки поверхні або імітація натурального каменю, роблять штучний камінь КОРІАН найкращим рішенням для створення підвіконь, стільниць, мийок, столів, стінних панелей для Вашого будинку.Краса і строгий стиль в поєднанні з унікальними хімічними і фізичними властивостями КОРІАНА додадуть Вашій кухні, ванній кімнаті, вітальні, гаражу чи кабінету неповторність і надійність. Простота догляду за КОРИАНОМ перетворять домашню роботу в легке і необтяжливе заняття.

Створений у 1967 р. в лабораторіях DuPont, КОРІАН являє собою виключно надійний, екологічно чистий, зручний в обробці і застосуванні матеріал. КОРІАН інертний, хімічно пасивний, нетоксичний.

Будучи непористим, легко полірованим матеріалом, штучний камінь дозволяє створювати гладкі безшовні поверхні практично будь-якої конфігурації.

Ідеальний для використання в домашніх умовах, штучний камінь КОРІАН рекомендований до застосування у медицині, в громадському харчуванні, в хімічному виробництві. Довговічні, міцні і легко миються поверхні з КОРІАНА можна зустріти в найбільших світових банках, у відомих госпіталях та медичних кабінетах, в автомобільних майстерень, на кухнях і в залах ресторанів і кафе.

Наше портфоліо (галерея робіт)

Кольорова палітра виробів з штучного каменю КОРІАН / CORIAN

Оздоблення приміщень штучним каменем

Душові піддони з штучного каменю

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор