Штучний камінь для кухні

На зовнішній вигляд того чи іншого виробу безпосередньо впливає матеріал, з якого воно зроблене. Особливо це стосується підвіконь, стільниць для кухні, барних стійок, стійок адміністраторів та торгових прилавків. Останнім часом з великим успіхом використовується штучний камінь. Для кухні це особливо цінна знахідка, так як штучно вироблений камінь практичний, володіє тривалим терміном експлуатації, має високі естетичні показники і що важливо, він не потребує жодного особливого догляду.

Штучний камінь на кухні — це, в першу чергу, стільниці. Треба зазначити, що стільниці, виготовлені з природного каменю, багато в чому поступаються стільницям з каменю неприродні. Вибір на користь штучно виробленого каменю цілком зрозумілий. Дикий камінь дуже важко піддається обробці, він крихкий, багато різновидів цього каменю вбирають барвники, а це значить, що на ваших столах будуть залишатися сліди від кави або червоного вина і так далі.Більш того дикий камінь дуже важкий і до того ж коштує досить дорого.Штучний камінь для кухні у вигляді стільниць по всім перерахованим вище пунктам істотно перевершує дикий камінь. Ненатуральний камінь не вбирає барвники, володіє високим рівнем стійкості до механічних пошкоджень, зберігає тривалий час первинний зовнішній вигляд, ціна на неприродний камінь істотно нижче. Названі нами параметри є основними при виборі кухонної стільниці.

Штучний камінь для кухні може мати вигляд барної стійки, яка останнім часом стала невід’ємним предметом кухонного інтер’єру. Використання ненатурального каменя підтримують такі модні напрями, як хай-тек і мінімалізм, а дерево і пластик поступово виходять з моди.Штучний камінь для кухні у вигляді стільниць привабливий ще і наявністю широкого колірного спектру. Приміром, досить проблематично знайти справжній камінь бузкового або оливкового кольору, а знайти ненатуральний камінь цих квітів не складе проблем.Штучний камінь для кухні володіє високим рівнем технологічності. Стільниця виконана з штучного каменю, може мати абсолютно будь-яку конфігурацію. Штучно отриманий камінь дуже легко обробляється, ріжеться і стикується без швів. Для виготовлення барної стійки остання властивість ненатурального каменя грає дуже важливу роль, так як найчастіше барні стійки мають вигини і сходинки.Для кухонної стільниці має велике значення і така властивість ненатурального каменя, як стійкість поверхні до стирання.Кухонна стільниця піддається великим навантаженням, а штучний камінь для кухні може впродовж десятка років зберігати свій первісний вигляд. Якщо з часом поверхня стільниці, виготовленої з ненатурального каменя, подряпається, то її без праці можна відполірувати.

Штучний камінь може знайти застосування і у вигляді підвіконь. Бажана ширина підвіконня в приватному будинку становить від півметра до 70-ти сантиметрів. З пластику неможливо зробити підвіконня таких розмірів, дикий камінь коштує дуже дорого, а дерев’яні підвіконня давно вийшли з моди. І тут як не можна до речі стільниці, виготовлені з каменю неприродні.

Природно, що використання ненатурального каменя не обмежується кухнею. Він широко застосовується для широких сходинок, всіляких вертикальних поверхонь. Завдяки своїм унікальним властивостям він довгий час буде служити вірою і правдою своїм власникам.

Окремо хочеться згадати про те, що штучний камінь для кухні дуже успішно використовується для виготовлення мийок. Чому мийки з ненатурального каменя користуються успіхом? При виробництві ненатурального каменя використовується гранітна крихта, кварцовий пісок. Завдяки цим матеріалам формується структура ненатурального каменя. В якості сполучного і додає форму матеріалу використовують акрил. З’єднання акрилу з твердим наповнювачем істотно підвищує експлуатаційні якості каменю неприродні.Колір мийки, виготовленої з ненатурального каменя, залежить від використовуваного барвника. При виготовленні мийок використовується досить широкий колірний спектр, так що підібрати мийку у вже створений інтер’єр не складе проблем. Штучний камінь для кухні, з якого виготовляються мийки, несприйнятливий до механічних впливів, його важко подряпати, але якщо хтось все ж впорається з цим складним завданням, то не варто сильно засмучуватися, ненатуральний камінь легко реставрується і полірується.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор