Штучний камінь BITTO

Штучний камінь марки BITTO, володіючи особливою пластичністю, має більш низьку, відносно інших матеріалів на основі 100% акрилу, температуру термоформінга — близько 115-117 градусів Цельсія. Багата колірна гамма створена на основі класичної панелі DuPont. Крім цього, штучний камінь BITTO пропонує серію DIAMOND, аналогічну серії TEMPEST(STARON)-матеріал, з включеннями великих, прозорих частинок, иммитирущий кварцовий камінь. Складська програма «ТПК Союзстройдеталь» включає в себе більше 40 квітів.А так само надає можливість замовлення каменю BITTO будь-якого іншого декору. Компанія «ТПК Союзстройдеталь» пропонує камінь BITTO за рекордно низькою серед його аналогів вартості. Вартість штучного каменю BITTO 200 — 210 USD за аркуш (формат 3680х760х12,7 мм).Відносно невелика вартість і багатство колірних рішень дозволяє штучного каменю BITTO знайти широке застосування при виготовленні різних поверхонь у будівлях побутового і адміністративного призначення.

Сторінки: 1 2 3

показувати по 152535 на сторінці

A 204 Sand Stone

A 514 Edelwise

A 511 Rosa Zarci

A 512 Sandsorm

A 518 Savannah

A 703 Sahara

B 105 Криву

В Ocean 115

B 107 Plain

B 108 Sahara

B 109 Festival

B 110 Barry Gray

B 111 Blue Ridge

B 116 Sapphire

B 119 Red White

Сторінки: 1 2 3

показувати по 152535 на сторінці

Штучний камінь Bitto випускає велика китайська компанія Dongguan. Вона поставляє Свою продукцію в більш ніж 45 країн світу. На ринку з 2009 року, виробник вдосконалює своє виробництво, впроваджує нові технології. Розробкою нових колекцій займається спеціальний дизайнерський відділ. Для того, щоб звести до мінімуму відмінності тону від партії до партії, мінімальна партія при виробництві кожного кольору становить 20 аркушів. Виключити нестабільність характеристик матеріалу та наявність шлюбу дозволяє індустріальний спосіб виробництва.

Склад штучного каменю Bitto:

Штучний камінь Біто з’явився на російському ринку відносно недавно, але за цей час зміг знайти свого споживача, завдяки своїй невисокій вартості, великій різноманітності кольорів і текстур. Відмітна особливість даного матеріалу висока пластичність і більш низька температура термоформінга, ніж у інших виробників. Так, температура термоформінга складає всього лише 115-117 градусів Цельсія. Наприклад, у Полістоун цей показник становить 160 градусів. Завдяки цьому з каменю Bitto можна виготовляти вироби різних форм.

Штучний камінь не має пористу структуру, тому він не вбирає вологу. Ця властивість робить його гігієнічним матеріалом, який можна використовувати в місцях, де пред’являються підвищені вимоги до стерильності та гігієни.Так, штучний камінь Bitto знайшов застосування при виготовленні стільниць, мийок, барних стійок, душових кабін, підвіконь.

Крім цього за штучним каменем легко доглядати, плями і забруднення легко видаляються мильною водою, а для видалення жирних плям можна використовувати абразивні чистячі засоби (якщо поверхня глянцева, то необхідно віддавати перевагу необразивним миючим засобам).

Завдяки технології безшовного виробництва можна виготовити з каменю Біто вироби будь-яких розмірів і форми.

Не дивлячись на хороші експлуатаційні характеристики, за якістю він поступається штучного каменю Коріан. Зокрема, на ньому при необережному поводженні частіше можуть утворюватися відколи. Хоча ремонт сколів не є проблемою, для тих, хто припускає активну експлуатацію поверхні рекомендується зупинитися на більш міцних поверхнях штучного каменю, наприклад Коріан.

Штучний камінь BITTO поставляється в листах 3680х760мм, товщиною від 6 до 30 мм. Ми пропонуємо найпопулярнішу і практичну ширину 12,7 мм — це дозволить виготовити якісний виріб за невисоку вартість. Зараз компанія пропонує близько 40 кольорів в різних декорах. І хоча це менше, ніж в інших виробників, але тут представлені найбільш популярні і актуальні кольори, що цілком достатньо для того, щоб створити неповторний інтер’єр.Колірна гамма BITTO повторює класичну палітру DuPont, а особливий інтерес викликає колекція DIAMOND, в якій представлені поверхні з включеннями прозорих, великих частинок, що нагадують кварцовий камінь, вони вражають своїм блиском і красою. Також є серії, з гладкою або матовою поверхнею, різних відтінків і текстури. У штучного каменю BITTO є свої унікальні кольори, які виділяють продукцію на тлі інших виробників.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор