Штучні стільниці

Людство постійно намагається знайти заміну природного, вишукуючи різноманітні матеріали і явище, які змогли б замінити природні.Ця тенденція заполонила практично всі галузі життя і не обійшла стороною і дизайн інтер’єру, який найчастіше піддається впровадженням різних штучних будівельних матеріалів і сумішей.Подібна доля відбулася зі стільницями, які почали виготовлятися з допомогою штучного каменю.

Штучні стільниці вже кілька років широко застосовуються як в кухонному декорі, так і для економії коштів, адже штучні стільниці стоять на порядок нижче, ніж їхні соратники з природного каменю.

З геометрії виконання штучні стільниці виготовляються круглої, овальної, прямокутної і несиметричною формами.Відразу слід зазначити важливе гідність штучних стільниць — при механічному пошкодженні вони легко ремонтуються, а також мають гладку форму, із-за чого чистяться досить просто.Штучні стільниці можуть перетворити інтер’єр вашої кухні до невпізнання, наповнивши його новими нотками модернізму і сучасності.

Важливою властивістю штучних стільниць є величезна колірна гамма, завдяки якій будь-яка людина з легкістю зможе підібрати стільницю саме того кольору, який без утруднення впишеться в існуючий кухонний інтер’єр.Можна сміливо стверджувати, що штучні стільниці — це не тільки надзвичайно практично і недорого, але і вельми елегантно, так як візерунки і фасон таких стільниць може бути зроблений під смак конкретної людини, що не можна повторити зі стільницями з природного каменю.

Штучний камінь набагато міцніше, а, отже, довговічніше мармуру, що дозволяє вважати штучні стільниці одними з найміцніших.Порівняти міцність штучного каменю можна, швидше за все, тільки з міцністю бетону.Основними характеристиками штучних стільниць є: негорючість, легке відновлення після пошкоджень, безпроблемне витримування дуже великих перепадів температур.

Для більшості господинь наступна інформація здасться найважливішою з усіх достоїнств штучних стільниць, так як стільниці зі штучного каменю не відволожуються, практично не зберігають запахів і, головне, не містять пір, а це означає, що ніякі мікроорганізми не оселяться на їх поверхні, із-за чого мити кухонне поверхню доведеться досить рідко.Тому на даний момент з штучного каменю виготовляють не тільки стільниці, але і мийки, популярність яких зростає буквально з кожним днем.

Що ж стосується дизайну, то штучні стільниці знаходяться поза конкуренцією, так як розмаїття кольорової гами, про яку згадувалося вище, і простота виготовлення абсолютно незвичайних форм, дозволяють зробити поверхню саме такою, яку вимагає замовник.Не варто забувати і про їх унікальності, адже штучні стільниці дуже органічно поєднуються і з мийками, і з вбудованими плитами, зробленими з інших матеріалів.

Слід згадати і про одному новоствореному штучному матеріалі, з якого в останні роки досить часто виготовляють штучні стільниці.Назва цього матеріалу — конгломерат.

Проводиться конгломерат з меленого граніту, кварцу або мармуру, який змішують у визначених пропорціях із пластиком, скляного або дзеркального крихтою, поліефірної смолою і пігментами.Саме завдяки цій технології створюються штучні стільниці, які мають найрізноманітнішою кольоровою палітрою, а також текстурою, яку просто не зустрінеш в природі.На сьогоднішній день деякі виробники штучних стільниць пропоную вклеїти в поверхню кухонної поверхні напівдорогоцінне матеріали або виробні камені.

Але найголовніше, що штучні стільниці, вироблені на основі конгломерату, коштують набагато дешевше тих стільниць, які виготовляються з природного каменю.Незважаючи на це, конгломерат все ж менш зносостійкий природного каменю, особливо це стосується мармурового конгломерату.

Однак штучні стільниці мають такі недоліки, як велика вага, що ускладнює процес їх установки, маленька теплоізоляція, тобто штучні стільниці практично завжди холодні на дотик, але при торканні з гарячими предметами досить швидко набираю температуру.

На закінчення хотілося б нагадати, що ніякий штучний камінь не зрівняється з природним, але для любителів стилю hi-tech і тих людей, які хочуть трохи заощадити на таких кухонних приладах, штучні стільниці стануть у нагоді як не можна краще.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор