Шаруваті пластики HPL

На цій сторінці ви можете ознайомитися з нашою складської програмою шаруватих пластиків (HPL) компанії PFLEIDERER.

Представлені зразки виробляються компанією Duropal, яка є одним з лідерів по виробництву шаруватого пластику.Саме тому колірна гамма дуже різноманітна і містить близько 50 зразків здатних допомогти реалізувати будь-які фантазії в інтер’єрі.

Компанія домоглася високої якості і працює для задоволення всіх вимог споживача і постійно розширює асортимент продукції.

Шаруваті пластики можна назвати універсальним продуктом. Він має дуже багато різних вигідних і бажаних властивостей, це довговічність, стійкість до обробки хімічними засобами, легкість транспортування, термостійкість, не токстичность.

Сторінки: 1 2 3 4

показувати по 152535 на сторінці

HPL 6254

Бежевий мармур

HPL 5803

Бамбук світлий планка

HPL 400

Білий

HPL 1748

Королівський синій

HPL 5322

Бук

HPL 6489

Піщаник

HPL 5354

Вишня

HPL 6343

Лосось

HPL 9500

Метал

HPL 6231

Коричнева мозаїка

HPL 8810

HPL 8815

HPL 8816

HPL 6332

Синя галька

HPL 6286

Білий мармур

Сторінки: 1 2 3 4

показувати по 152535 на сторінці

При відсутності потрібних декорів пластику в складській програмі, ви можете замовити їх у нас.

Все про Пластику

Поверхні компанії Duropal

Дані про поверхнях компанії Duropal

Шаруватий пластик HPL Duropal виготовлений у відповідності з жорсткими вимогами міжнародних стандартів, його називають ще «біопластик». Компанія випускає цей продукт протягом тривалого часу, є першопрохідцем у сфері виробництва пластиків.

Структура шаруватого пластику багатошарова. Продукт має 3 або 4 шари паперу, які просочені штучними смолами, ламінація відбувається під високим тиском і певній температурі. При цьому кожен з шарів виконує певні функції.Верхній шар — виконує захисну функцію, наступний шар — це декоративний папір, на яку нанесений малюнок. Далі йде основний шар, він виготовлений з кількох шарів натрієвої паперу, який просочений фенолового смолою. Більшість видів пластику мають три шари, тільки в друкованих колекціях декорів є ще один захисний шар.

Завдяки тому, що компанія використовує при виробництві сучасне обладнання і технології, їй вдалося створити матеріал, який найбільш пристосований для використання в багатолюдних місцях, де пред’являються високі вимоги до гігієни, дизайну і обробці. Області, де його застосовують різноманітні: в дитячих садах, школах, лікарнях, санітарних приміщеннях різних установ та закладів, а також у харчовій промисловості, громадському транспорті. У меблевій промисловості шаруватий пластик використовують для обробки стільниць, для оформлення кухонь, офісної, меблів, меблів для ванних кімнат.Основне призначення шаруватого пластику — декор, і недарма він отримав ще одну назву — декоративний ламінат.

Пластики DUROPAL доступні в компакт-панелях з чорним ядром і білим ядром, їх товщина може бути від 6 до 12 мм. Всі види поверхонь мають натуральний вигляд, здатні передавати поверхні — каменю, металу, натурального дерева. В складській програмі є медичні панелі, призначені для облицювання приміщень, які вимагають повної стерильності: операційних блоків, пологових відділень, процедурних кабінетів. Для цих цілей компанія випустила панелі Duropal Micro Plus.Також компанія Duropal випускає — стінові конструкційні HPL панель — це товсті компакти, представлені в різних декорах: кришталевий камінь, глянець, рустик, голограма ілюзіон, пористу дерево та інші.

Властивості пластиків Duropal HPL:

Позначення та види фактур і тиснень поверхні:

Класифікація пластиків HPL DUROPAL:

Представлені зразки виробляються компанією Duropal, яка є одним з лідерів по виробництву шаруватого пластику.Саме тому колірна гамма дуже різноманітна і містить близько 50 зразків здатних допомогти реалізувати будь-які фантазії в інтер’єрі.

Шаруваті пластики можна назвати універсальним продуктом. Він має дуже багато різних вигідних і бажаних властивостей, це довговічність, стійкість до обробки хімічними засобами, легкість транспортування, термостійкість, не токсичність.
Компанія домоглася високої якості і працює для задоволення всіх вимог споживача і постійно розширює асортимент продукції.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор