РОЗМІРИ СТІЛЬНИЦЬ

Загальноприйняті стандарти розмірів кухонних стільниць були обумовлені однотипністю житлового простору, від них складно відступити і в даний час. Так, на фабриках виготовляються стільниці шириною 600 мм, товщиною 28мм і 38 мм.
Поява нових матеріалів для стільниць і можливість виготовити стільниці на замовлення дещо розширили ці кордони. Це стосується в першу чергу стільниць зі штучного каменю. Матеріал дозволяє виготовити стільницю будь-яких розмірів, так лист має ширину не менше 750 мм і довжину не менше 3 метрів, крім цього є можливість безшовного з’єднання листів. З штучного каменю можна виготовити стільницю будь-яких форм: з закругленими поверхнями, П-образну, кутову стільницю, а також стільницю плавно переходить в барну стійку.
Ламіновані стільниці найчастіше мають стандартну ширину – 600 мм, а довжина листа не перевищує 3500 мм. Товщина може варіюватися від 38 до 60 мм.
Сталеві стільниці також мають обмеження по ширині – 60см. Стандартними розмірами кухонних стільниць доведеться обмежиться при виборі в якості матеріалу натурального каменю: ширина не більше 600 мм, а довжина – 2400 мм, 800 мм і 750 мм.
Столешницы на стендеСтолешница влагостойкая DUROPALСрез столешницы
Ми виступаємо постачальниками високоякісних стільниць, здійснюємо оптову та роздрібну продаж даного виду поверхонь. У нас ви завжди зможете знайти великий вибір стільниць різноманітних фактур, розмірів і декорів.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор