Розміри стільниць

При виборі стільниць нам доводиться орієнтуватися на такий параметр як розміри стільниць.Вся справа в тому, що існують певні стандарти, застосовні до вибору стільниць для тих або інших випадків, які необхідно знати, щоб не помилитися з вибором.Припустимо, ви визначилися з матеріалом, кольором та вартістю, а справа залишилася лише за параметрами, але численні фірми, що виробляють ті чи інші частини меблів не тільки за стандартом, але і на свій власний розсуд, тільки вводять вас в смуту.Однак, не все так погано, є стандарти, що ж, спробуємо розібратися.

Для початку рекомендується співвіднести розміри стільниць зі зростанням людини, яка ними буде користуватися.У першу чергу тому, що вам повинно бути зручно за нею приймати їжу або працювати (залежить від функціонального призначення).Так, наприклад, якщо користуватися стільницею буде високий чоловік (зростання близько двох метрів), то робити стільницю нижче метра у висоту просто не має сенсу.

Ширина стільниці теж буває різна.Так, наприклад, 0,6 м — вузька стільниця.Як результат, ви отримуєте масу незручностей, особливо, якщо над стільницею передбачений навісний шафка або поличка.Тому бажано розміщення стільниць більшої ширини, навіть 5 см тут можуть зіграти ключову роль.

Безумовно, стандартні розміри стільниць безпосередньо залежать від матеріалу, з якого вони виготовляються.

Дуже популярні сьогодні стільниці з штучного каменю.На практиці це самі невибагливі, стійкі варіанти.Їх просто чистити і з часом вони не деформуються і не ламаються, подряпати таку стільницю дуже складно.Практично всі вони в стандартному розмірі мають ширину 0,6 см, при цьому мають довжиною 2,4 м, 0,8 і 0,75 м. Підбір стільниці здійснюється у відповідності з параметрами вашої кухні.Слід пам’ятати, їх розміри погано піддаються корекції — штучний камінь складний для домашньої обробки матеріал, тому стандартний розмір підігнати під свою ситуацію не вийде — необхідний індивідуальний замовлення.

Останній модною новинкою вважається ламінування стільниці з ДСП шаром штучного каменю.Наноситься шар не більше трьох мм здатна у багато разів поліпшити якості дешевої стільниці з ДСП, притому, не обтяжуючи її і не впливаючи суттєво на ціну.Таким чином, можна замовляти стільницю тонше, а, відповідно, легше.

Стільниці з ДСП на сьогоднішній день теж входять у перелік лідерів, вони досить доступні, недорогі і легко піддаються коригуванню.Правда, вони не такі міцні, як їх побратими з каменю, але при правильному догляді довго і добре служать.Розміри стільниць з цього матеріалу безпосередньо пов’язані з формою, яку ви віддаєте перевагу.Так серед них зустрічаються круглі, прямокутні, квадратні та інші геометричні форми.І для кожної форми є свої параметри.Круглі стільниці в діаметрі мають від 0,4 до 0,65 м, квадратні представлені в розмірах і 0,78 0,65 м по краю.Найбільша кількість варіацій представляють прямокутні стільниці, від 0,6 до 0,78 м по ширині і від 0,9 до 1,18 по довжині.Можливі різні варіанти поєднань.

Товщина, як один з параметрів розмірів стільниць, залежить від фірми-виробника.У деяких стандартна товщина складає 28 мм, а якщо брати вологостійкий аналог, то 37 мм (цей параметр дуже важливий у тому випадку, якщо необхідно встановити стільницю, приміром, разом з мийкою).

Інші ж виробники вказують на те, що розміри стільниць повинні відповідати їх місцем застосування і статусу власника.Так окремі виробники акцентують увагу на моделях товщиною 4 см, які підкреслюють елітний статус кухні.Крім того, зустрічаються і більш масивні аналоги до 10 см завтовшки.Їх майстри радять встановлювати в місцях, найбільш схильних до різноманітним впливам: біля мийки та кухонної плити.

Існують, звичайно, нестандартні розміри стільниць, їх, як правило, виготовляють на замовлення, або підганяють вже в домашніх умовах.

Врахуйте, у різних фірм виробників стандартний розмір може відрізнятися, тому не завжди вдається домогтися одного рівня для стільниць, замовлених в різних підприємствах.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор