Розмір стільниці

Стільниця — естетичний елемент у меблевому царстві, вона застосовується у багатьох видах меблів.Важливо враховувати її розміри, характеристики, термін експлуатації.Встановлювати стільницю потрібно грамотно, з урахуванням ергономіки, вільного простору, дизайну, планування приміщення, техніки безпеки.

Насамперед, важливо звернути увагу на висоту стільниці.Саме від висоти залежить комфорт і безпека роботи (проблеми зі здоров’ям, перевтома, болі в ногах, спині та ін).

При зростанні людини до 150 см, висота стільниці повинна становити 76 см, при зростанні від 150 до 160 см — 82 см, 160-170 см — 88 см, 170 до 180 см 91 см, від 180 — 190 см — 94 см, і від 190 см до 200 — 100 див.

В домашніх умовах не важко встановити стільницю необхідної висоти, а ось в офісах ця особливість не передбачена, так як стільниця встановлюється з орієнтиром на середній зріст присутніх — 170-180 див.

Не менш важливим аспектом правильного визначення розміру стільниці є співвідношення відстань від поверхні стільниці та її ширини.Приміром, кухонні стільниці: ширина 65 см, ця ширина дає можливість закріпити навісний край висотою 47-50 см над поверхнею столу.Якщо ширина стільниці буде підібрана правильно, користувачеві буде забезпечено швидкий доступ до навісних шафок, хороша видимість і естетичність.Всі поверхні краще встановити на одному рівному рівні, це не порушить меблевої композиції.

Для виробництва стільниці використовуються різні матеріали, проте всі вони практично стандартних розмірів, за винятком тих, що виготовляють за індивідуальними замовленнями.Чим натуральніше матеріал основи стільниці, тим краще.

Розмір кухонної стільниці повинен бути не менше 60 см і не більше 80 див. Менше число цих показників або більше — стільниці нестандартні, що застосовуються в малогабаритних або, навпаки, дуже великих приміщеннях, на розсуд власника.

Стільниця для комп’ютерного столу мають кілька стандартів, аж до мінімальних, коли на стільниці можна розмістити тільки монітор, ноутбук, інше обладнання — внизу.Відстань для очей має бути таким, щоб вони не втомлювалися під час роботи комп’ютера (зверху вниз).Таким чином, стільниці офісних меблів повинні відповідати ергономічним стандартам, не порушувати здоров’я працюючих людей.

Дитячі меблі теж має свої особливості, зокрема шкільна парта.Творці розробники шкільних парт, в основі якої лежить стільниця, враховують особливості дитячого організму, і тут не повинні бути прорахунків, адже неправильні розміри, незручне положення учня під час занять — прямий шлях до порушення його постави, зору.Однак існують парти — трансформери, які можливо регулювати по висоті і нахилу стільниці, виходячи з вікових змін дитячого організму.

Стільниця з регульованим нахилом — необхідна річ у комплекті дитячої та підліткової меблів.За похилій стільницею правильного розміру можлива продуктивна робота, в цьому випадку немає напруги м’язів, положення хребта правильне положення голови та шиї рівне.

Стільниці на пластикові вікна у кожної фірми свого встановленого стандарту.Однак замірник повинен точно виміряти необхідні довжину і ширину, так як роз’єми вікон у всіх приміщеннях різні і можуть мати свої особливості.

Вибір стільниць дуже великий, як і їх розміри.Роблячи замовлення, добре продумайте розташування, розміщення нового придбання таким чином, щоб головними пріоритетами для вас стали турбота про здоров’я, зручність та естетичність.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор