Раковини з штучного каменю

Незважаючи на те, що ненатуральна камінь з’явився всього кілька десятиліть тому, вироби з нього споживач вже зумів оцінити по достоїнству і волів раніше популярним матеріалів. Всі предмети, які виробляються з ненатурального каменя, відрізняються високим рівнем міцності і тривалим терміном експлуатації, що обумовлено новітніми технологічними розробками, які застосовуються при його виробництві. Сьогодні ненатуральний камінь — це не тільки декоративний оздоблювальний матеріал, але і стільниці, барні стійки, підвіконня і раковини.

В даний час великою популярністю користуються раковини з штучного каменю. І це не дивно, тому що на даний момент важко назвати ще один матеріал, який володів би такими ж характеристиками, як ненатуральний камінь.Камінь неприродні задовольняє всім вимогам, які пред’являються до сантехніки в цілому, і до раковин зокрема.

Говорячи про унікальні властивості ненатурального каменя, а значить і раковини зі штучного каменю, треба, в першу чергу, звернути увагу на будову даного матеріалу. Камінь неприродні має монолітну структуру, тобто в ньому абсолютно немає часу. Раковини з штучного каменю мають гладку поверхню без тріщин і подряпин. Завдяки цьому в раковині, виготовленої з каменю неприродні, не зможе утворитися цвіль і шкідлива бактеріальна середовище.Для того, щоб раковини зі штучного каменю завжди залишалися чистими, досить мити їх за допомогою будь-яких дезінфікуючих засобів.

Дизайн раковини зі штучного каменю, завдяки можливості ненатурального каменя приймати будь-яку форму, може бути найрізноманітнішим. На даний момент увазі споживача представлені раковини, колірні рішення яких використовують більше сотні всіляких кольорів і відтінків. Мийки зі штучного каменю можуть бути овальними, прямокутними, квадратними, круглими, а можливість виробництва вироби за індивідуальним замовленням, дозволить втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Виробництво раковин з ненатурального каменя не стоїть на потоці.Кожна раковина неповторна, і являє собою ексклюзивну модель.

Зазвичай компанії-виробники випускають не тільки раковини зі штучного каменю, уваги своїх споживачів вони представляють ще й мийки, які також виготовлені з каменю неприродні.

Раніше раковини, виготовлені з фаянсу, після відносно недовгого терміну доводилося викидати, так як вони покривалися тріщинами і сколами, які утворювалися при падінні на них навіть легких предметів. З появою раковини зі штучного каменю про таких дрібних неприємностях можна більше не згадувати. Раковина несприйнятлива до механічних впливів, вона володіє високим рівнем міцності. Навіть якщо все-таки на ній утворюються деякі пошкодження, камінь неприродні дуже просто шліфується, і раковина приймає свій первісний вид.

У ванній кімнаті оригінально виглядають стільниці, зроблені з каменю неприродні з вбудованою раковиною, які виконані з того ж матеріалу. А доповнивши цей комплект поличками і мильницями з ненатурального каменя, ви тільки підкреслить індивідуальність стилю.

Сучасні технології дозволяють при виготовленні раковин поєднувати різні відтінки, вставляти логотипи, орнаменти та символи. Ця робота досить трудомістка, але результат просто вражає. Більш того, використовуючи ненатуральний камінь можна робити навіть мозаїчні композиції.

Скажімо окремо про такому вигляді ненатурального каменя як коріан. Коріан являє собою акрилову смолу з мінеральним наповненням. Візуально Коріан неможливо відрізнити від натурального каменю, тільки на дотик — він завжди теплий. Мийка, виготовлена з цього штучного каменю, завжди вбудовується в стільницю. Дизайнери використовують два варіанти: перший — коли раковина зі штучного каменю за кольором збігається зі стільницею і при цьому створюється ефект цілісності. Другий варіант — це гра на контрасті. На стиках різних кольорів видно тільки чітка межа, а самого шва немає.В стільницю, виготовлену з Коріана, можна вмонтувати мийку, зроблену з будь-якого іншого матеріалу. З Коріана можна виготовляти фігурні вироби, що дуже затребуване для маленьких кухонь або ванних кімнат. Стільниця виготовлена з Кориана, ще хороша і тим, що в неї можна вбудувати будь-яку сантехніку, незвичайного зразка, а також кілька мийок, доповнити комплект поличками і скриньками і раму для дзеркала.Змішувачі можна встановити звичайні, а можна зробити з Коріана їх ручки.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор