Програмне забезпечення для розкрою ДСП

Сьогодні мало хто представляють наскільки далеко пішли технології виробництва корпусних меблів, і наскільки просто її збирати самостійним. Ламіновані деревостружкові матеріали радують споживача різноманітністю колірних відтінків і фактур. Справа залишається за фантазією. Кожен бажаючий докласти трохи зусиль до зміни свого інтер’єру зможе отримати ексклюзивні меблі нестандартних розмірів, та ще заощадити при цьому на вартості приблизно п’ятдесят відсотків. Самий відповідальний момент при виробництві корпусних меблів це розкрій ДСП і його розпилювання.Розпилювання — це практично єдиний етап, який повинні виконувати фахівці на професійному обладнанні. Деревностружкова плита — це такий матеріал, який можна зіпсувати невмілими руками. Від того, наскільки професійно виконаний розпил ДСП, залежить зовнішній вигляд меблів. Розпилюванням ДСП займаються спеціалізовані фірми або безпосередньо компанії, що реалізують ламіновані деревостружкові плити.

Що стосується розкрою ДСП, то тут все трохи цікавіше. Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє проводити розкрій ДСП навіть новачкам. Щоб не заплутатися в цьому різноманітті, нижче ми наведемо короткий огляд однієї з програм, що дозволяють проводити розкрій ДСП.

Програма розкрою ДСП «Астра Розкрій» спеціально створена для меблевих компаній. Дана програма може виконувати розкрій скла і металу. Програма «Астра Розкрій» може працювати і з листовим матеріалом. «Астра Розкрій» дозволяє оптимізувати розкрій ДСП, металу, скла, пластику.У програмі використані прості і зрозумілі для використання інструменти, за допомогою яких можна дуже швидко зробити замовлення для розкрою ДСП та інших листових матеріалів, розкроїти замовлення в автоматичному режимі, швидко і якісно редагувати карти розкрою, після розкрою розрахувати мірні залишки, зберегти їх і надалі використовувати, створити і вивести на друк повний обсяг технічної документації. Крім цього, програмне забезпечення дозволяє розрахувати вартість замовлення, сформувати і вивести на друк рахунок-фактуру.

Використовуючи дану програму при формуванні замовлення на розкрій ДСП, металу, пластику або скла деталі можна вводити вручну або імпортувати з інших програм. Особливу відмінність даної програми полягає в можливості використовувати буквено-цифровий номер деталей, присвоювати імена деталей у складі виробу. Програма має бібліотеку типових виробів, які можна описати і в подальшому використовувати при формуванні замовлень на виконання розкрою листових матеріалів. Користуючись бібліотекою, можна у багато разів заощадити час на введення інформації.

Програма дозволяє вказувати оклеиваемі кромки, при цьому допустимо використовувати довільне число марок матеріалу. Вся введена інформація буде врахована при розрахунку необхідної кількості матеріалу і вартості виконання замовлення. Дана функція може знадобитися і при розкрої металу або скла. Тут можна вести облік шліфування кромок деталей або оброблення кромок під зварювання.

Функція оптимальний розкрій дозволяє в автоматичному режимі виконувати розкрій матеріалу, при цьому враховуючи технологічні параметри виробництва. У програмі можна встановити ширину різу, обрізання краю аркуша, враховувати наскрізні рези, мінімальна відстань між плитами і так далі. Якщо проводити редагування карт в ручному режимі, то на допомогу прийде цілий перелік функцій, що забезпечують точну і швидку коригування, що дозволяють розміщувати групи деталей на ширину різу, вирівнювати по загальній базі і багато іншого.Є функція відміни виконаних операцій, що дає можливість відновити початковий стан карти розкрою.

У даній програмі вести облік залишків після розкрою, можна в автоматичному режимі або в режимі діалогу. В залежності від того, які параметри обрані, залишки можуть автоматично використовуватися для розкрою наступного замовлення. Робота зі списком залишків дозволяє додавати сортувати, фільтрувати або видаляти їх за такими ознаками: розміри, марка, волокна.

У цій програмі для кожної карти розкрою створюється повний перелік технічної документації, яка включає ескіз, специфікацію, інформацію, необхідну для виробництва деталей і для ведення виробничих робіт. Друкувати кварту розкрою можна в будь-якому масштабі, який встановить користувач і в довільній орієнтації аркуша. Є функція виведення декількох карт розкрою на один лист. Крім перерахованого вище, створює специфікації замовлень, відомість наявного матеріалу, специфікація обклеювання кромок, рахунок робіт і матеріалів, етикетки для маркування деталей.

Описи інших програм, використовувані в проектуванні меблів ви знайдете на нашому сайті info.ssd.su у розділі Програми для проектування меблів

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор