Причини популярності паперово-шаруватого пластику

Паперово-шаруватий пластик HPL або пластик високого тиску володіє поліпшеними характеристиками і має широкий спектр декоративного оформлення. Унікальні властивості паперово-шаруватого пластику зробили його незамінним матеріалом при виготовленні кухонних меблів і меблів для ванних кімнат. Пластик HPL несприйнятливий до перепадів температур і підвищеної вологості повітря. Шари паперу пластику HPL з’єднуються між собою за високої (150 0С) температурі і високому тиску (9 МПа).Пластик високого тиску має високоякісний поверхнею, при його оформленні використовується широкий спектр декорів. Пластик високого тиску зносостійкий і несприйнятливий до механічних пошкоджень. Все вищезазначене пояснює широке застосування паперово-шаруватого пластику високого тиску для виробництва шкільної, торговельної, ресторанної, кухонних, офісних, лабораторної та інших видів меблів. Також пластик HPL активно використовується в будівельній галузі.Його застосовують для оздоблення дверей, в якості стінових панелей, для ліфтових кабін, для виробництва вбудованих меблів, для підвіконь. Пластик високо тиску знайшов своє застосування і в транспортній галузі. Всі стіни, стелі та перегородки вагонів поїздів, як приміського сполучення, так і далекого, виконані з пластику HPL. Пластик високого тиску застосовується і на кораблях (цивільних і військових).Пластик HPL має щільність — 1500 кілограм на кубічний метр, в залежності від декору рівень світлостійкості коливається від 6 до 8, іншими словами пластик високо тиску не боїться впливу прямих сонячних променів, клас вогнестійкості В2. Одним з достоїнств пластику HPL є те, що він легко і просто приклеюється до будь-яких поверхонь. Для кріплення пластику можна використовувати двосторонній скотч, або спеціальний клей.

Пластик CPL проводиться на двухленточном пресі безперервної дії, при цьому тиск на папір постійно і безперервно зростає. Подібна технологія виробництва викликає прасувальний ефект. Подібний спосіб пресування робить пластик CPL більш пластичним. Для поліпшення експлуатаційних характеристик, зокрема для підвищення зносостійкості пластику CPL на його поверхню наноситься спеціальний захисний шар. Пластик CPL за екологічними показниками і за рівнем зносостійкості задовольняє всім вимогам, які пред’являються до меблевих матеріалів.Пластик CPL може випускатися як в рулонах, так і в листах. Різні форми випуску дають можливість оптимально підібрати розміри відповідно до габаритів меблів.

Меблі для кухні з пластиковими фасадами користується великим попитом у споживача. І це зрозуміло, кухонні меблі з пластиковими фасадами виглядає набагато ефектніше і яскравіше. Візьмемо, приміром, стиль хай-тек. В цьому стилі дуже рідко допускається використання натуральних матеріалів. Основна увага приділяється насиченості кольору і різноманітності використовуваних матеріалів. Сьогодні виготовлення кухні під замовлення перетворилося на справжнє мистецтво. Кухонні меблі з пластиковими фасадами доступна навіть для людей з невеликим достатком.Купуючи пластикові фасади для кухні, необхідно звертати увагу на те є фасад глянсовим або матовим. Справа в тому, що найтриваліший термін експлуатації фасадів, виготовлених з глянсового пластика. Якщо в інтер’єрі потрібно підкреслити витонченість форм меблів, то в цьому допоможуть радісно пластикові фасади.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор