ПОВЕРХНІ СТІЛЬНИЦЬ

ПОВЕРХНІ СТІЛЬНИЦЬ

СТ (кришталевий камінь) – структура каменю – відмінно блищить і виглядає ожівленно.Подходіт як для вертикального застосування, так і для горизонтального.
HG / HS (високий глянець / спеціальний високий глянець) – гладка структура-надзвичайний дзеркальний ефект, буде ефектним при використанні в вертикальних поверхнях, які не потребують великого навантаження. HS: посилена поверхню, як того вимагають абразивні навантаження, відмінно підходить для горизонтальних поверхонь.
MP – (міні шагрень) – універсальна, нейтральна і малюнок не має особливої ​​спрямованості, має ненав’язливий блиск. Застосовується для поверхонь вертикальних і горизонтальних, які відчувають сильні навантаження. Стійка до відбитків пальців
PF (абсолютно рівна), тонка структура, малюнок не має особливої ​​спрямованості. Светопреломляющій ефект. Підходить як для горизонтальних, так і для вертикальних поверхонь.
PO (полірування) Прекрасно відполірована структура – схожа на поверхню нержавіючої сталі. Можна застосовувати в вертикальному положенні
SM / MS (шовковисто-матова / спеціальна шовковисто-матова) – дані головні поверхні бездоганно і природно виглядають. Поверхня MS значно посилена, як того вимагає абразивний навантаження і відмінно підходить для горизонтального застосування.
SO – (гладка поверхня) за рахунок натуральних матеріалів. Завдяки своєму матовому ефекту, поверхня чутлива до затирання. Можна застосовувати в вертикальному положенні.
ТС – універсальна лицьова поверхня, шагрень. Універсальна для будь-якого пріменіна. ТС це класична поверхню для стільниць, так як дана поверхня особливо стійка до відбитків пальців.
TF (Трефуго) – деревно-смугаста структура, з обробкою поверхні, з вигляду схожа на ясен. Універсальна для ретро декорів, застосовується як для вертикальних площин, так і горизонтальних.
TR (Тревіста) – посилена деревна структура, з обробкою поверхні, з вигляду схожа на дуб. Застосовується в горизонтальних і вертикальних площинах.
VV (вельвет) – нерівна структура – елегантно-матова, гладка і тонка, ніжний дизайн. Рекомендована як для горизонтального, так і вертикального застосування.

http://avtopremial.ru/ .
Публікації (RSS) Карта Інтекор