Пластик: від меблів до аксесуарів

Яскраві насичені фарби роблять людину позитивніше, життєрадісніші і молодші, тому багато хто намагається оточити себе яскравими легкими і яскравими пластиковими предметами. Після Другої світової війни людям треба було якомога швидше налагодити своє життя, а можливості купувати дорогі меблі у них не було. Ось у цей момент став користуватися великим попитом пластик. Люди дізналися не тільки про меблевому пластику, але і побачили, що посуд, одяг, побутові прилади можуть бути також виготовлені з пластику. Популярність пластику забезпечили доступна ціна і демократичність.В ті часи Європа майоріла пластиковими предметами.

Недорогий і доступний пластик швидко посів особливе місце. Дизайнери підключили свою фантазію, що дало поштовх розвитку промисловості, яка наповнювала ринок новими і новими пластиками. Предмети меблів, виготовлені з пластику стали більш ніж доступними, крім цього почали з’являтися цікаві унікальні речі. Товари, виготовлені з пластику, незважаючи на те, що були дешевими, практично завжди відрізнялися високою якістю.

З плином часу меблевий пластик став здавати свої позиції. З’ясувалося одне з найстрашніших його властивостей: при горінні пластик виділяє пари, які згубні для всього живого. Наука не стоїть на місці, сучасні пластики виділяють набагато менше шкідливих парів, і тепер вони навчилися «дихати». У зв’язку з цим меблевий пластик знову став затребуваним.

Популярність до меблевому пластику зростає не через його поліпшених екологічних якостей. Справа в тому, що до меблевим пластикам не байдужі дизайнери. Завжди велику цінність представляли натуральні матеріали, такі як дерево або мармур. Цінність цих матеріалів полягала в їх міцності і тривалому терміні експлуатації. Дизайнери, використовуючи полімерні матеріали, почали імітувати граніт, мармур або дерево. Вони зуміли показати, що меблевий пластик може бути і фактурним, і шовковистим, і прозорим, і яскравим. Сьогодні вже дерево і камінь фарбують під пластик.

Недорогі меблеві пластики можуть вигоряти на сонці, тому для виготовлення меблів використовують дорогі види меблевого пластику. Одним з найдорожчих видів меблевого пластику можна назвати армований пластик. Каркас із сталі і алюмінію робить пластикові меблі міцною і стійкою. Меблевий пластик використовується не тільки для виготовлення домашніх меблів, але і для виробництва садовий. Пластикова меблі має невелику вагу, не боїться вогкості і досить функціональна.

Завдяки новим технологіям, на одних полицях з порцелянової, скляної або керамічної посудом з’являється і пластиковий посуд. Сучасні технології дозволяють отримувати такі пластики, які при високій температурі не деформуються, не виділяють шкідливих речовин, які добре себе ведуть в мікрохвильовій печі, морозильній камері. До таких пластикам відносяться поліамід, поліпропілен, термопластик. Ці пластики володіють високим ступенем екологічності, піддаються повторній переробці.

Сьогодні важко перерахувати всі пластикові предмети, які ми використовуємо в побуті. Сучасні пластикові предмети відрізняються виразністю, тому інтер’єр з пластикової меблями і всілякими аксесуарами з пластику завжди відображає індивідуальність власника, по-своєму неповторний і індивідуальний. Підвищений інтерес дизайнерів до пластику полягає і в тому, що він може бути використаний в будь-якому інтер’єрі, пластики гармонійно впишеться в будь-який стиль, завдяки тому, що добре поєднується з деревом, шкірою, металом і дзеркальними поверхнями.Пластик відмінно виглядає в світлих просторах, тому він просто незамінний на кухні та у ванній кімнаті.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор