Пластик для меблів

Декоративні пластикові панелі Anli нове віяння в меблевому інтер’єрі

Декоративні меблеві пластикові панелі, скорочена назва декоракрил, знаходять все більше застосування в оздобленні меблів і приміщень, у неповторному природному стилі, що поєднує в собі елементи ландшафтного дизайну. При оформленні, наприклад, кухні створюється враження відкритості приміщення у поле за колосками або бамбуковій гаю. Ефект полягає за рахунок включення натуральних природних висушених компонентів в шар акрилової смоли з наступною полімеризацією. Це можуть бути колосся пшениці, ячменю або рису, які створять ефект присутності в полі.Сухе листя або стебла бамбука навівають думки про лісової ідилії. Висушені квіти в акриловій панелі виглядають як живі і привнесуть в приміщення вигляд квітучої клумби або галявини з квітами. Включення морської гальки в акрилову панель при правильному освітленні майже неможливо відрізнити від морського узбережжя.

Меблевий пластик декоракрил, представляє з себе мірний листовий матеріал. У виконанні буває прозорий матеріал, з глянцем, або матовий для світлорозсіювання. Легко піддається тисненню і поліровці. Акриловий пластик раніше був відомий як оргскло або плексиглас, широко застосовувався в оборонній промисловості та авіації. Володіти великим листом плексиглас, для копіювання креслень, була заповітна мрія кожного радянського студента. Настільки висока популярність акрилу пояснюється його ударостійкість, на 500 % вище міцності звичайного скла.При цьому декоракрил екологічно чистий матеріал, не виділяє шкідливих речовин, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних явищ. Показником високої екологічної чистоти акрилових пластиків, є їх широке застосування в медицині. Особливо вражає факт виготовлення контактних лінз з акрилу. Контакт зі слизовою оболонкою ока допускається лише матеріалами з високою чистотою і анти алергенними властивостями. І ось цей раніше досить дефіцитний матеріал, став доступний не тільки в оздобленні меблів, але і часто вельми гармонійного інтер’єру.Сучасні меблі, наповнює інтер’єр повинна нести в собі не тільки функціональне, але й смислову поданні про власника, офісі або закладі. Ненав’язливе підсвідомо вплив на відвідувача, з першого погляду повинно спонукати відвідувача до думки про високий смак господаря закладу або житла. Приємно мати справу з людиною знайомим з сучасними матеріалами, що володіє гарним смаком і крокуючого по життю в такт часу.

Розглянемо різновиди пропонованих панелей для декору меблів та інтер’єру. ClassicCollection чудовий об’ємний ефект натуральних наповнювачів досягається за рахунок максимальної прозорості панелей з одного боку і матовому покриттю з іншого. Чудовий фасадний матеріал для меблів, особливо в кухонному і спальному інтер’єрі. Так само природно вписується в меблеву зону загального користування відпочинку і релаксації. Барна стійка, оформлена підсвічується нивою з ячмінних, пшеничних, або рисових колосків, розташовує відвідувачів до більш тривалого відпочинку.Розміри панелей 1220 на 2440 мм Товщина в асортименті від 6 до 12 мм з кроком 2 мм

LuxeCollection подальший розвиток теми Classic. Відрізняється більш ущільненим натуральним наповнювачем з двостороннім текстурованою обробкою поверхонь під сатин, зменшує ймовірність видимих забруднень і подряпин.Різнобічний огляд дозволяє використання цієї колекції в перегородках, дверцятах шаф, душових кабінах. Прозорість і одночасно матовість, дозволяє формувати світловий потік у внутрішні приміщення, через елементи меблів і перегородок. Товщина декоаркрила цього типу 10 мм. LightCollection чудова імітація природного каменю.Мармурові і нефритові поверхні, а так само онікс добре пропускають світло.

Оскільки листовий матеріал цієї колекції пофарбований у своїй масі, з повторенням природної структури каменів, реалізація різноманітних форм інтер’єру, типу колон, тумб, стійок — само собою зрозуміло.

З особливостей матеріалу слід виділити більшу стійкість до вицвітання і поліпшені властивості формування під нагріванням, оскільки товщина панелей 6 мм.

DeLuxe абсолютно новий вид меблевого пластику на основі акрилу. Принцип виготовлення, спікання декількох листів пластику з наповнювачем і ефектом об’ємності. Завдяки багатьом верствам підвищується міцність і зберігається ефект об’ємного бачення рослин при меншій товщині листового матеріалу. Використання у вітражах, меблевих фасадних і дверних елементах як замінник скла, надає неповторний природний 3D ефект. Виняткова стійкість до перепадів температур від мінус 60 до плюс 120 С, що дозволяє використовувати даний матеріал як у внутрішньому інтер’єрі, так і в зовнішньому.Є можливість використовувати додатковий шар поглинає ультрафіолет покриттям, що підвищує довговічність матеріалу і колірну стійкість пофарбованого наповнювача. StoneCollection створює повну імітацію морської гальки і підводного світу. Особливо органічно матеріал застосовується у ванних кімнатах, душових і умивальників. Слід зазначити однаковий коефіцієнт теплового розширення з матеріалом акрилових ванн, душових піддонів і джакузі. Це дозволяє поліпшити герметичність стиків, запобігає виникненню температурних тріщин.Відмінно поєднується з підсвічуванням.Слід зауважити, що при використанні плити StoneCollection в якості стільниці, необхідно жорстке підстава-підкладка, так як можливі відколи галькового наповнювача при навантаженнях.Стандартна товщина плити 18 мм. Слід відзначити ще одну область застосування декоракрила, це освітлювальне обладнання. Особові освітлювальні поверхні, розсіюючі стелі і панелі, плафони освітлення прилавків, що світяться цінники і багато іншого, не кажучи вже про зовнішній світиться рекламі.

Декоракрил з успіхом заміняє скло у сучасному меблевому виробництві. Стильні меблі з декоракриловими елементами, нове і яскраве напрям в дизайні. Використання наповнювача за пропозицією замовника, дає можливість зробити неповторним і ексклюзивним кожне виріб.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор