ПЛАНУЄТЬСЯ

Як відомо, під час проектування дизайну приміщень і їх внутрішнього інтер’єру необхідно враховувати всі, аж до самих дрібниць. Так, правильно підібрані шпалери будуть гармонійно поєднуватися з оббивкою меблів.

Те ж саме стосується і плінтусів. Здавалося б дійсно, кухонний плінтус – така дрібниця, а, тим не менш, це важлива частина кухонного інтер’єру. Планується кухонний є своєрідною сполучною ланкою між стінами і підлогою. У тому випадку, якщо господар будинку або квартири дійсно піклується про дизайн приміщення, то шпалери, наклеєні на стіни або ж фарба, нанесена на них повинні плавно «переходити в підлогу», на який постелений паркет або лінолеум. У той же час саме кухонний плінтус буде створювати цей плавний і гармонійний перехід. Якщо ж він не буде поєднуватися з забарвленням шпалер і текстурою паркету, то всі три елементи будуть виглядати відірвано один від одного.
призначений:
для з’єднання робочої поверхні стільниці зі стінових покриттям
для декорування і захисту стиків кухонних меблів зі стіновими панелями
може використовуватися в якості звичайного плінтуса, бордюру
переваги:
оберігає від попадання сміття, пилу, води за стінку кухонного гарнітура;
Непрозорий корпус плінтуса сприяє збереженню зовнішнього вигляду в процесі експлуатації
пружні кромки згладжують нерівності прилеглої поверхні і забезпечують щільне прилягання куточка ущільнювача до стіновий панелі і панелям меблів;
відкриває нові можливості і надає закінчений вигляд дизайну кухонного гарнітура;
дозволяє створити єдину поверхню стінових панелей, стільниць, меблевих щитів;
спеціально розроблена система заглушок (торцева, кутова внутрішня, кутова зовнішня, підстава) для естетичного виконання вигинів кухонного гарнітура.
монтажні отвори на кріпильної планки, спрощують монтаж і знижують витрати, пов’язані з установкою вироби
відомий європейський виробник
Висока якість використовуваних матеріалів визначає бездоганний зовнішній вигляд і стійкість кольору (на відміну від більшості аналогів виконаних під маркою європейських і вітчизняних виробників)
Європейський сертифікат якості і екологічної безпеки
безпечна утилізація
ТОВ «ТПК Союзстройдеталь» продає зі складу в м Москві плінтуса трьох європейських виробників: Rehau, Volpato і Schock. Прямі контракти з виробниками гарантують стабільні поставки, широкий асортимент і прийнятний рівень цін. Ми працюємо з будь-яким замовником від приватної особи до великої фабрики, гарантуючи при цьому високий професіоналізм та рівень обслуговування. Ми прагнемо до довгострокового співробітництва з нашими покупцями, тому гарантуємо – висока якість товарів, що поставляються, індивідуальний підхід і професіоналізм співробітників компанії.
Звернувшись до нас Ви отримуєте:
Широкий, постійно оновлюється асортимент
Прийнятний рівень цін
європейська якість
Індивідуальний підхід до обслуговування клієнтів
Високий професійний рівень співробітників
Безкоштовне надання зразків

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор