Планки для стільниць

Планки для стільниць є невід’ємним аксесуаром для установки стільниці різного призначення (столи, парти, кухня, ванна тощо).Призначення їх — захист торцевого зрізу стільниць від можливого попадання вологи на поверхню стільниці (ДСП, натуральне дерево тощо), а також захист від пошкоджень, насамперед механічних.До того ж, планки служать елементом прикраси і значно покращують вигляд стільниці в інтер’єрі.Одним словом, планки — необхідний аксесуар, без якого встановити стільницю неможливо.Купувати планки і комплектуючі краще вітчизняного виробництва, вони відрізняються гарною якістю і користуються підвищеним попитом на ринках багатьох міст країни.

Як правило, виробники продають стільниці з набором планок, тим самим спрощуючи роботу клієнта в пошуку аксесуарів для свого придбання.Всі планки і саморізи набору підібрані безпосередньо під стільницю.

Як правило, виділяють такі види планок для стільниць:

— торцева (відкриті, закриті, права і ліва);

— з’єднувальна (відкриті і закриті);

— кутова (ліва, права);

— щілинна;

— бічні (права і ліва).

Планки бувають матовими та глянцевими.

Більшість клієнтів віддають перевагу планок з алюмінію.Цей вид продукції найбільш доступний, легкий у догляді і установці.Оскільки планки з алюмінію досить міцні, встановити їх дещо простіше і швидше.

Виділять такі види алюмінієвих планок для стільниці:

— сполучна матового покриття, Т — подібна;

— планка торцева, ліва, матова, 38 мм;

— планка торцева, ліва, матова, 38 мм;

— планка торцева, права, матова, 38 мм;

— планка блискуча торцева;

— планка кутова, матова, 38 мм;

— планка з’єднувальна кутова, блискуча;

— планка з’єднувальна кутова матова;

Планки виготовляються з алюмінію і хрому і бувають різних розмірів (від 28 мм до 38 мм), видів і товщини.У планок існує й інша назва — профіль.

Планки (поліровані) виробляються з нержавіючої сталі високої якості.Цей вид продукції коррозиестоек, забезпечує високу якість шліфованих поверхонь, які не мають декоративного покриття, що володіє гігієнічними властивостями, дає можливість проведення заміни (відновлення) металевих поверхонь, не погіршуючи технічних параметрів стільниці.

Планки, що мають властивості закритого завалу, виконують додаткову захист радіусних частин торця стільниць.Торцеві планки (профілі) широко застосовуються при встановленні барних стійок, столешень на кухні, у ванній.

Основна функція планок — з’єднання стільниць.Вони закривають усі зрізи стільниць, не дозволяючи проникнути вологи, що запобігає розбухання ДСП — основного матеріалу, з якого виготовляють більшість стільниць.

На сьогоднішній день неможливо надійно встановити стільницю, не використовуючи профілів (планок).Вони надають більш завершений вигляд стільниці.

Порядок установки (монтажу) планок

Для цієї роботи знадобиться:

— стільниця;

— герметик;

— заздалегідь просвердлені отвори під саморізи;

— саморізи;

— торцеві планки.

Точні розміри підбираються під розміри стільниці.

Порядок установки:

— підготовка стільниці, свердління кріпильних отворів;

— нанесення герметика, починаючи від периметра кромки стільниці;

— обрізання профілю, враховуючи сторону установки на стільницю;

— закріплення планки саморізами необхідного розміру.

Як і сама стільниця, планки також вимагають догляду і своєчасної заміни.Важливо уникати подряпин, ударів.Мити планки краще водою з додаванням миючих засобах (крім порошкоподібних).Стільницю і планки можна натерти тканиною (байка, фланель), це додасть виробам благородний блиск.

Виробники планок

Найбільш надійними виробниками є фабрики » Скіф», » Союз», НоПРоф».Вони визнані більшістю споживачами і внесені в рейтинг кращих.Ціни на продукцію цих компаній доступні більшості бажаючих.Співробітники цих фірм допоможуть відповідати потрібні планки кожного клієнта.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор