Підвіконня з штучного каменю

Окремі споживачі недооцінюють роль підвіконня в інтер’єрі, і сильно при цьому помиляються. Насправді підвіконня з штучного камняосуществляют не тільки функції декоративного елементу, але і несуть функціональне навантаження.До підвіконням, виготовленим з несправжнього каменю, пред’являється ряд вимог, серед яких високий рівень міцності, несприйнятливість до впливу сонячних променів, високі естетичні показники. Якщо згадати старовинні замки, то все підвіконня в них були гранітними або мармуровими.В даний час підвіконня з штучного камняпользуются великим попитом, по тривалості експлуатації вони нітрохи не поступаються підвіконням, виготовленим з природного каменю.

Підвіконня з штучного каменю володіють масою позитивних сторін, і вигідно відрізняються від підвіконь, зроблених з натурального матеріалу. Один з головних плюсів підвіконь, виготовлених з ненатурального каменя, — їх відносно невелика вага. Не менш головні показники — це широкий колірний спектр, високий рівень міцності. Всі перераховані вище якості підвіконь, зроблених з несправжнього каменю, відкривають перед дизайнерами найширші можливості при створенні інтер’єру приміщення.Завдяки своїй несприйнятливості до впливу сонячних променів, підвіконня з штучного каменю на протязі довгих років зберігають свій первісний вигляд і колір.

Підвіконня, зроблені з ненатурального каменя, вигідно відрізняються високим рівнем міцності. Завдяки новітнім технологіям, використаним при виробництві підвіконь з ненатуральних матеріалів, споживач має багатющий вибір розмірів і конфігурацій підвіконь, різноманітної фактури. Підвіконня з штучного каменю (правильніше буде сказати, їх поверхня може бути глянсовою або матовою, в точності копіюють фактуру і колірну гамму натурального каменю. Але для виробничників немає нічого неможливого.Споживач може замовити такий колір чи фактуру підвіконня з ненатурального каменя, якої не існує в природі, який зробить акцент на індивідуальності і неповторності.

Підвіконня з штучного каменю можуть мати різні розміри і конфігурації. Вони можуть мати який завгодно товщиною, кромкою, структурою або кольором. Підвіконня, вироблений з штучного матеріалу, не має швів і стиків, він являє собою цілісне виріб. Треба сказати, що завдяки невеликій вазі підвіконь з ненатурального матеріалу не потрібно додаткового зміцнення стін. Підвіконня, вироблені з несправжнього каменю, почали використовувати в створенні інтер’єрів зовсім недавно, але, незважаючи на це, зуміли домогтися визнання і дизайнерів, і кінцевих споживачів.Виникає питання, яким чином настільки добре зарекомендували себе дерев’яні або пластикові підвіконня програли підвіконням, виготовленим з ненатурального каменя.

Перша причина — це тривалий термін експлуатації штучного каменю. Підвіконня з штучного каменю не зажадають заміни через кілька років. Друга причина — високий рівень міцності підвіконь, виготовлених їх несправжнього каменю.Високі міцнісні показники дозволять довгий час зберегти поверхню цілою, їх дуже важко подряпати, що допоможе заощадити на виконання реставраційних робіт.

Третя причина — це ударостійкість. На підвіконня з штучного каменю може спокійно ставати дорослий чоловік, і при цьому не турбуватися про те, що він зламається.

Четверта причина — високий рівень теплопровідності несправжнього каменю. Підвіконня з штучного каменю нагріваючись, пропускають тепло від батареї і таким чином підтримують температуру в приміщенні в холодну пору року. Дана особливість несправжнього каменю дає можливість заощадити на обігріві приміщення. Помічено, що в приміщенні, в якому встановлені підвіконня з пластику або дерева, температура нижче на кілька градусів, порівняно з приміщеннями, в яких встановлені підвіконня з штучного каменю.

П’ята причина — це величезний вибір кольорів та конфігурацій підвіконня. Завдяки унікальній структурі ненатурального каменя, з нього можна зробити підвіконня будь-якого розміру та конфігурації.

Все вищеперелічене повністю пояснює причини популярності. Придбати підвіконня з штучного каменю — це значить, придбати легке у догляді і абсолютно безпечне виріб. Підвіконня з штучного каменю не мають стиків і швів, а значить повністю виключено розвиток хвороботворних бактерій. Завдяки тому, що несправжній камінь володіє гладкою і рівною поверхнею, його легко мити.

Завдяки своїй міцності і функціональності такі підвіконня буду чудово доповнювати вікна, і прикрашати інтер’єр приміщення.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор