Переважні особливості декоративного меблевого пластику CPL

Сьогодні використання декоративного пластику досить широко поширене. Він застосовується при виробництві будівельних або опоряджувальних роботах, а також при виготовленні меблевих аксесуарів.

Використання декоративного пластику в меблевій промисловості і при виконанні оздоблювальних робіт дозволяє створеного виробу протягом тривалого часу зберігати першорядний зовнішній вигляд, а також гарантує легкість проведення прибирання.

Першим в РФ виробником декоративного пластику є «Слотекс» — компанія, що створює свою продукцію за технологією CPL (безперервне пресування). Цей виробник, тісно співпрацюючи зі своїми клієнтами, покращує якість продукції, і постійно доповнюють свою колекцію новинками.

Відрізняють декоративний пластик такі цінні особливості:

До того ж, крім усього іншого, використання меблевих аксесуарів, декорованих таким чудовим матеріалом, не тільки повністю відповідає високим стандартам інтер’єрної обробки, але і повністю забезпечує екологічну безпеку приміщення, де така меблі встановлюється.

Застосування при виробництві декоративного меблевого пластику технології CPL передбачає, що виготовлення даного декоративного матеріалу відбувається на двухленточном пресі з безперервним дією, що створює «прасувальний ефект» — плавне і ретельне видалення повітря з усіх верств цього особливого матеріалу. Таке видалення повітря з правильно підібраним температурним режимом, що супроводжує процес виробництва декоративного пластику, забезпечують високу пластичність меблевому пластику CPL.

З метою збільшення показників зносостійкості на декоративний меблевий пластик нерідко наноситься спеціальний шар «оверлей», що забезпечує додатковий захист.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор