Переваги стільниць DUROPAL і PFLEIDERER Prospan:

Стільниці Duropal (Німеччина) і Pfleiderer Prospan (Польща) представлені в найбільш затребуваному розмірі 38x600x4100. Для їх виготовлення використовують декоративно-шаруватий пластик високого тиску HPL, який наклеюється на лист ДСП методом постформірованія.
Постформінг – це спосіб облицювання ДСП шаруватим пластиком з усіх боків, при якому пластик високого тиску приклеюють на поверхню ДСП, огинають передню кромку так, щоб вона була повністю обгорнута покриттям.
Шаруватий пластик Duropal – це гордість концерну Pfleiderer, його по праву можна назвати «біопластиком», він дає неповторне відчуття живого натурального матеріалу. Саме пластик забезпечує високий рівень стійкості стільниці до різних впливів.
Представлені стільниці стануть прекрасною альтернативою акриловому штучного каменю.

Переваги стільниць DUROPAL і PFLEIDERER Prospan:

Екологічність. Продукція відповідає всім екологічним вимогам. Для виготовлення ДСП виробники використовують екологічно чиста сировина. Стільниці не містять токсичних сполук важких металів (барію, кадмію, ртуті, свинцю і ін.), При використанні вони не виділяють токсичні речовини – шаруватий пластик, яким облицьована поверхня, виконує функцію бар’єру проти можливого виділення парів формальдегіду від заснування. Стільниці DUROPAL і PFLEIDERER Prospan безпечні і схвалені для застосування в контакті з харчовими продуктами, відносяться до класу гігієни E1, а якість і оригінальність матеріалу підтверджує електронна маркування кожної плити.
При проведенні випробувань на рівень виділення формальдегіду згідно з вимогами WKI метод камери, показник склав <0,1 = 10-7, що не перевищує допустимих норм.
Вологостійкість. Поверхні не страшна волога, водяна пара (навіть пролита окріп не залишить на ній сліду).
Міцність. Пластик високого тиску (HPL) один з найміцніших матеріалів для виготовлення робочих поверхонь меблів, він має стійкість до ударів. Товщина самої стільниці становить 40 мм, її можна використовувати в якості поверхонь кістяків, підвіконь, робочої поверхні столу та інших елементів, які піддаються інтенсивної експлуатації. Крім цього поверхня стійка до стирання, на ній не залишаються подряпини.
Теплостійкість. Поверхня стільниці витримує температуру до 230 градусів, тому на ній не залишиться сліду від капає свічки або запаленою сигарети, гарячих днищ каструлі. Про високий рівень пожежної говорить і той факт, що температура займання становить 330 С.
Стійкість до впливу агресивних середовищ. Пошкодити поверхню стільниці досить складно – їй не страшні розлитий кава, червоне вино, чорнило, а також різні харчові кислоти (оцет, лимонна кислота). Навіть через час на стільниці не утворюються плями, а забруднення видаляються досить легко. Поверхні не вимагають спеціального догляду: вони стійкі до засобів побутової хімії, їх використання не зіпсує зовнішній вигляд стільниці.
Стійкість до ультрафіолетових променів. Поверхня не чутлива до впливу світла, тому навіть при постійному впливі сонячного світла, вона не змінить свій колір.
Універсальність. Іноді при виборі стільниці можуть виникнути проблеми з підбором комплектуючих, якщо Ви вирішили купити стільницю Дюропал, то цих проблем не буде. У складській програмі є кромка для пристенного плінтуса, торцева кромочная стрічка і задні стінові панелі в колір стільниці.
Широка колірна гамма. Стільниці PFLEIDERER Prospan і Duropal представлені в широкій колірній палітрі, тиснень, декорів, вони імітують різні матеріали – камінь, дерево, метал. Це дозволить реалізувати будь-які творчі фантазії і підібрати той відтінок і колір, який Вам потрібен. Ще одна важлива перевага – стабільність якості, кольору і структури незалежно від партії виготовлення.
У нас Ви можете замовити стільницю Дюропал однотонних кольорів – чорний, алюміній, білий чи з імітацією каменю: тосканський граніт, сіра мармурова крихта, бежева мармурова крихта, юрський мармур, тосканський граніт. Також доступні відтінки з різними вкрапленнями: зоряне небо, антарктида, ситець, Оттава, флеш чорний, сіль з перцем, мокрий асфальт і імітації дерева: дуб Ланцелот, гарвардський дуб, темний дуб, вишня гавані.
Тут ви можете ознайомитися з пропонованими забарвленнями стільниць, інформацією про їх виробника і вартості. Зверніть увагу на те, що ціна на стільниці вказана для роздрібного продажу. При оптових закупівлях стільниць діють значні знижки, про які ви можете дізнатися у наших менеджерів.
Асортимент пропонованої продукції задовольнить запити навіть найвимогливіших покупців. Стільниці, які представлені в каталозі, не тільки практичні у використанні і мають високу якість, але і стануть справжньою окрасою в інтер’єрі. Колірна гамма і декор дуже різноманітні і дозволять реалізувати всі фантазії не тільки любителів класичного стилю, але і тих, для кого екстравагантність є стилем життя.
Представлена ​​продукція відповідає державним стандартам за всіма параметрами. Чи не виділяє токсичні речовини при використанні і контакті з харчовими продуктами. Точка спалаху дуже висока і цей показник зводить до мінімуму можливість виникнення пожежі.
Всі технічні характеристики говорять про надійність і високу якість стільниць. А відповідність ціни і якості не залишають сумніву в правильності вибору.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор