Огляд меблевих пластиків

Зважаючи на високу вартість натуральних матеріалів, для виробництва меблів і різних меблевих комплектуючих, все частіше стали використовувати всілякі синтетичні матеріали. Застосування пластику у виробництві меблів стало досить зручним і недорогим рішенням. Крім не високої ціни, в якості достоїнств цього матеріалу слід відзначити також високу зносостійкість. Якщо говорити про приміщеннях з високою вологістю, таких як кухні, ванні кімнати, то тут не дуже доречна меблі з дерева або металу.Оскільки ці матеріали, на відміну від пластику, схильні до дії вологи, то рано чи пізно вони розшарувати і окислятся. Слід так само відзначити, що жоден природний матеріал не надасть вам такої палітри кольорів. На користь меблевого пластику так само говорить і те, що він має тривалий термін служби, що доходить до 20 років.

У даній статті ми розглянемо меблеві пластики різних виробників.

SIBU

Меблеві пластики компанії SIBU виробляються у вигляді пластикових листів з стійкого до фізичного впливу полістиролу, декорованого з допомогою різноманітних плівок. Плівки можуть бути різних кольорів, а так само стилізовані під природний матеріал.

Різновиди меблевих пластиків SIBU:

Гладкі декоративні панелі SIBU. Мають гладку поверхню, що імітує лист дерева, металу або дзеркала.

Структурні панелі SIBU, отримані шляхом термічного формування, мають рельєфну поверхню. Зазвичай застосовуються для обробки фасадів барних і стійок ресепшн.

Перфоровані панелі SIBU мають гладку поверхню з отворами різних форм і розмірів. Сфера застосування включає в себе виробництво підвісних стель, екранів батарей, а так само перегородок. Перфоровані панелі SIBU можуть мати вже нанесений клейовий шар.

3D-панелі. Декоративні пластикові панелі виготовлені із застосуванням спеціальної технології, за допомогою якої створюється ефект обсягу.

Панелі MULTISTYLE мають гладку або дзеркальну поверхню. З допомогою спеціального технологічного процесу їм надають високу гнучкість, що дозволяє використовувати їх в обробці криволінійних поверхонь.

Компанія SIBU є виробником більше 100 різних декорів, що дає можливість застосування панелей практично у всіх типах меблів.

«Arcobaleno»

Меблевий паперово-шаруватий пластик «Arcobaleno» є сучасним як в плані технологічності, так і щодо екологічних норм. Декоративний пластик «Arcobaleno» є конструкційно-оздоблювальним матеріалом, має високу стійкість до різних фізичних, а так само хімічних впливів, таким як попадання масел, нафтовмісних речовин, слабких кислот і лугів. Пластик «Arcobaleno» виробляється методом пресування специфічних видів паперів, які просочені синтетичними термореактивними смолами.Даний меблевий пластик з успіхом застосовується у виробництві кухонних, медичної, офісної та дитячих меблів.

Меблевий паперово-шаруватий пластик «Arcobaleno» включає в себе ряд переваг, які вигідно відрізняють його від інших матеріалів. Основними перевагами даного пластику є відсутність токсичності, простота використання, широкий спектр можливостей застосування, понад 50 різних декорів, вишуканий дизайн.

Resopal

Декоративний меблевий пластик компанії RESOPAL — це більше 100 різновидів декорів.

Це однотонні кольори, які добре підійдуть для класичних інтер’єрів. Перфорований або гнутий пластик додасть відчуття простору навколо. Декоративний меблевий пластик компанії RESOPAL легко взаємодіє з акустикою і світлом приміщення, створюючи в поєднанні необхідну атмосферу.

Пластик Resopal змінюють створюваний ефект в приміщенні в залежності від того, як на їх поверхню падає світло.Декоративний меблевий пластик компанії RESOPAL має здатність збільшувати, а так само коригувати освітленість приміщення. Перевагами даного пластику є так само вміння створювати неперевершену акустику.

Не залежно від того, який дизайн вам потрібно створити, будь це житлова кімната, офіс, розважальний заклад, не слід забувати про ефект впливу матеріалу, і форми на людину. Декоративний меблевий пластик компанії RESOPAL безсумнівно задовольнить як ваші дизайнерські ідеї, так і побажання ваших клієнтів.

Компанія RESOPAL виробляє екологічно чистий і зносостійкий пластик, який при дбайливому зверненні прослужить близько 10-ти років, а його утилізація буде безпечна для навколишнього середовища. В сукупності з іншими достоїнствами меблеві пластик RESOPAL завоювали достатню популярність.

Homapal

Декоративний метал-ламінат, німецької фірми HOMAPAL зарекомендував себе в меблевій промисловості вже досить давно.

На даний момент продукція компанії представлена кількома групами декорів.

Rivet Alliance зроблений з натуральної деревини.

Rivet включає в себе як дзеркальний, так і матовий алюміній.

Cromiro відрізняється алюмінієвою поверхнею.

Magnet включає в себе магнітну пластину.

Kupfer має мідну поверхню.

Декори німецької фірми HOMAPAL мають структурну, перфоровану і рифлену поверхні. У виготовленні даного декоративного пластику великий відсоток становить ручна праця, що дає можливість віднести продукцію HOMAPAL в розряд елітних.

До безперечних достоїнств декоративного метал-ламінату HOMAPAL слід віднести його відносну толерантність до вогню, а так само стійкість до фізичних впливів. Так само радує широка кольорова палітра, що застосовується у виготовленні пластику, різноманіття фактур і поверхонь.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор