Обробка штучного каменю

Якщо заключна обробка штучного каменю, точніше його поверхні, виконується при ідеальному поєднанні застосовуваної техніки, використовуваного інструменту, правильно підібраного абразивного матеріалу, то в результаті вдається отримати декоративний облицювальний матеріал найвищої якості. Нижче ми постараємося описати як можна детальніше процедуру обробки.

Починати шліфувати поверхню слід у напрямку зліва направо, при цьому намагатися якомога ретельніше забезпечувати перекриття ділянок шліфування, після чого обробка штучного каменю проводиться в напрямку від себе і до себе. Виконавши шліфовку в різних напрямках, слід провести обробку штучного каменю за допомогою рухів здійснюються по колу, амплітуда повинна бути рівною від двадцяти до двадцяти п’яти сантиметрів. Кругові рухи мають виконуватися в напрямку руху годинникової стрілки або, іншими словами, по напрямку обертання інструмента.Обробка штучного каменю за допомогою кругових рухів необхідна для того, щоб максимально вирівняти поверхню декоративного облицювального матеріалу, домогтися максимального зменшення ефекту «шахової дошки».Обробка штучного каменю часто супроводжується появою на завершальному етапі рисок, які мають спіралевидну форму. Для запобігання їх появи фахівці рекомендують проводити шліфування в напрямку кругових рухів тарілки.

Щоб обробка штучного каменю була виконана на високому якісному рівні, слід перед кожним новим етапом робити видалення пилу з декоративного оздоблювального матеріалу. Якщо на оброблюваної поверхні залишиться пил, отримана в результаті попередній обробки, то при виконанні більш тонкої шліфовки, її зернистість зіпсує результат.Для того чтобиобработка штучного каменю надала поверхні глянцевий ефект, необхідно дотримуватися перерахованих вище рекомендацій.В цьому випадку вкрай важливо ретельно обсипати поверхню декоративного несправжнього каменю, яка піддається обробці.

Проводячи обробку стиків, встановіть інструмент, який використовується на режим попередньої обробки, проводити обробку слід, використовуючи режим «тонкої шліфовки». Обробка штучного каменю на стиках володіє рядом особливостей, однією з яких є багаторівнева зміна зерна, що виконується послідовно, при цьому обов’язково дотримуйтеся кроку (не більше 100), крім того, стежте за перекриттям попередньої області наступної.

Інструменти

Для обробки поверхні декоративного ненатурального матеріалу знадобиться заглибна пила. За допомогою занурювальний пилки, універсального інструменту, використовуваного для розкрою листового матеріалу, можна точно і якісно вирізати деталі необхідних конфігурацій і розмірів. Особливо актуальне використання занурювальний пили при виготовленні кухонних стільниць з ненатурального декоративного каменю. Головна особливість цього інструменту полягає в його чудовій здатності видаляти пил з оброблюваної поверхні.Крім того, до переваг занурювальний пилки відноситься високий рівень точності і пропилу. Заглибна пила незамінна для розпилу аркушів великої площі і при підгонці стиків.

Інструмент, без якого обробка штучного каменю не здійсненна це шліфувальна машинка, яка являє собою практично універсальне обладнання, яке використовується для обробки швів і стиків, а також для створення глянцевого ефекту.Шліфувальна машинка може виконувати обертальні рухи, тим самим робити попередню шліфування і швидко видаляти дефекти, а може виконувати ексцентриковий рух, яке необхідно під час проведення завершальних робіт.Шліфувальна машинка вдало використовується при шліфуванні з використанням паст, губок та овчини, що допомагає надати оброблюваної поверхні неповторний глянсовий блиск. Завдяки даному інструменту обробка штучного камнясущественно спрощується за наявності системи видалення пилу. Система видалення пилу, що дозволяє продовжити термін експлуатації самої тарілки і абразивного інструменту, забезпечує чистоту повітря, підвищує якість роботи. Система видалення дозволяє зібрати 99% пилу.

Обробка штучного каменю немислима без використання фрезера. Фрезер володіє високим рівнем точності, хорошим пилеудалением, і зручністю в роботі. Висока якість видалення пилу при роботі з крайкою зменшує час на очищення і підвищує якість огляду при фрезеруванні.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор