Обладнання для виробництва штучного каменю

Для того щоб ваші декоративні оздоблювальні матеріали володіли високим рівнем якості і користувалися великим попитом, вам слід придбати наступне обладнання для виробництва штучного каменю вібростіл, технічні характеристики якого дають можливість виконувати потрібні налаштування параметрів його роботи. Фахівці радять використовувати наступні варіанти вібростолу.

Вібростіл «Виброид 1000» використовується для роботи з залізобетонними та бетонними виробами, може бути використаний як на великих підприємствах, так і при середньому і малому виробництві декоративного облицювального матеріалу. Дане устаткування для виробництва штучного каменю дає можливість виробляти тротуарну плитку, декоративні паркани, невеликі архітектурні форми та інші вироби, виробництво яких засновано на методі вібролиття. Вібростіл являє собою стаціонарну раму, на якій встановлено два вібратора.У «Виброида 1000» істотно знижений рівень шуму, що, в свою чергу, сприятливо позначається на стані робітників і на терміни експлуатації устаткування.

Наступне обладнання для виробництва штучного каменю — це формувальний вібростіл, який успішно застосовується для виробництва декоративного облицювального матеріалу, тротуарної плитки, дрібних декоративних форм. Дане устаткування для виробництва штучного каменю може бути встановлено як в цеху, так і безпосередньо на будівельному майданчику. Зауважимо, що є кілька варіантів вібростолу, одні з яких створюють вібрацію в горизонтальному напрямку, а інші у вертикальному.Вібростоли, що забезпечують горизонтальну вібрацію, дають можливість істотно зменшити кількість часу, які утворюються на лицьовій поверхні ненатурального каменя.

Наступне необхідне обладнання для виробництва штучного каменю — це бетонозмішувач, який пропонується увазі споживачів в декількох варіантах. По-перше, слід сказати про бетонозмішувачах примусової дії, які вкрай затребувані по всьому світу. Застосовуються бетонозмішувачі примусової дії для виробництва декоративного оздоблювального матеріалу, для виробництва тротуарної плитки, бордюрного каменю і так далі.Таке обладнання для виробництва штучного каменю відноситься до машин циклічної дії, які застосовуються для виготовлення суміш пов їй, в яких величина заповнювача не перевищує сорока міліметрів. Як не можна краще бетонозмішувач примусової дії використовується для виробництва жорстких формувальних сумішей, у яких рівень вмісту води досить низький, а рівень вмісту всіляких добавок і пігментів високий. Спеціально розроблена конструкція бетонозмішувача дає можливість отримувати з бетону однорідну суміш найвищої якості.Використання цього обладнання для виробництва штучного каменю не допускає наявність в суміші нерозмішаних ділянок.

Наступне необхідне обладнання для виробництва штучного каменю — це розчинозмішувачі. Розчинозмішувачі використовуються для ретельного перемішування всіх складових суміші. Перемішування виробляється за допомогою спеціального пристрою, який складається з вала зі спеціальними вбудованими лопатками. Завдяки спеціальній конструкції лопаток, використання розчинозмішувача дозволяє істотно зменшити час, необхідний на перемішування суміші, що складається з великої кількості різноманітних компонент. Отриманий розчин володіє високим ступенем однорідності.Дане устаткування для виробництва штучного каменю дозволяє забезпечити високу швидкість вивантаження. Завдяки спеціально розробленій формі лопаток, розчинозмішувач дає можливість працювати з сумішами різного рівня щільності і рухливості однаково якісному рівні.

Ще один вид обладнання — вібросито. Використовується вібросито при виготовленні ненатурального оздоблювального матеріалу, а також будь-якого іншого будівельного матеріалу. При роботі з вібросито краще всього використовувати високоякісний просіяний заповнювач. Якщо компоненти суміші будуть неоднорідними, то якість самої суміші зменшується, а значить і якість декоративного оздоблювального матеріалу також буде бажати кращого.Використання інертного заповнювача, який розділений на фракції, що дозволяє зменшити кількість використаного цементу і підвищити якість кінцевого продукту.Вібросито використовується для поділу використовуваних матеріалів на фракції, розміри яких можуть варіюватися від двох до п’яти міліметрів. Розміри фракцій залежать від використовуваної сітки. За допомогою вібросита можна розділити матеріал на дві фракції, за умови, що сипучі матеріали не налипають.

І найголовніше обладнання для виробництва штучного каменю — це форми. Отримати високоякісний декоративний оздоблювальний матеріал без застосування якісної форми неможливо.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор