Нестандартний змішувач, як елемент дизайну

Кожен етап ремонту на кухні по своєму важливий і відповідальний, будь то вибір кухонних меблів, плитки, мийки або змішувача. Ось про виборі змішувача ми і поговоримо в цій статті.

Вибір і установка кухонного змішувача являє собою один з головних етапів у технічному оснащенні кухні. Кожна господиня намагається зробити свою кухню оригінальною, неповторною і, звичайно ж, найкрасивішою. Для того щоб підкреслити індивідуальність, купуються змішувачі самих незвичайних форм. Наскільки це правильно?

Не секрет, що кухонні змішувачі відрізняються від змішувачів, виготовлених для ванних кімнат. Відмінність полягає в тому, кухонний змішувач має подовжений носик, завдяки яким полегшується миття продуктів, розморожування та інші маніпуляції з водою. Сучасне виробництво, прагнучи зробити максимально комфортним користування змішувачем, сконструювало носик не тільки довгим і зігнутим, але і надали йому ряд додаткових властивостей. Сучасні змішувачі володіють високою функціональністю.У деяких моделях є гнучкий висувається шланг, в інших є можливість регулювати висоту виливу, в третіх — два виливу, один з яких призначений для питної фільтрованої води.

Окрім своєї функціональності, кухонні змішувачі вражають розмаїттям кольорів і відтінків. Сьогодні без праці змішувач можна підібрати під колір миття кухонного гарнітура або навпаки, зіграти на контрасті. Завдяки наявності сучасних покриттів змішувач може бути абсолютно будь-якого кольору. Для кухонних мийок, які виготовлені з натурального або штучного каменю, можна підібрати змішувачі з дуже схожим покриттям, під мармур або граніт. Користуються популярністю матові змішувачі. На матових кухонних змішувачах непомітні плями від води і не залишаються відбитки пальців.

Отримали схвалення кухонні змістили виробництва італійських компаній. Італійці виробляють змішувачі з використанням міді, латуні, пластику високої якості і нержавіючої сталі. Популярні також і керамічні змішувачі, в цих змішувачах кульовий картридж замінений на керамічний, що підвищило зносостійкість змішувача. Але треба зауважити, що керамічний картридж боїться піску, який дуже часто присутній у водопровідній воді. Тому, якщо є бажання використовувати керамічний змішувач, то необхідно встановлювати фільтр води.

Приступаючи до вибору змішувача, важливо не забувати про те, що час, проведений біля кухонного миття, має приносити вам тільки позитивні емоції. А для цього необхідно визначитися, як саме вам зручно регулювати температуру і натиск води: використовуючи два вентилі або один важіль. Кухонні змішувачі з двома вентилями являють собою класичний варіант виконання, тому, якщо кухня виконана в класичному стилі, то цей змішувач буде якраз до речі.За допомогою двох вентилів можна дуже точно відрегулювати температуру води, і заощадити на оплаті за воду, якщо на кухні є лічильник води. Мають і свої переваги змішувачі з одним важелем. Використовуючи важіль тільки одним рухом можна встановити необхідну температуру і натиск води, що, безсумнівно, дуже зручно, якщо руки чимось забруднені. Одне важільні змішувачі легко ремонтувати, вони не потребують особливого догляду, на ринку представлено безліч цікавих дизайнів, які допомагають надати індивідуальність кухні.

Як правило, вилив кухонного змішувача робиться рухомим, він може повертатися навколо своєї осі, що дуже зручно, якщо на кухні встановлена подвійна мийка. Окремо увагу необхідно приділити конфігурації носика, який може мати класичну пряму форму або дугоподібну, яка як не можна краще підходить в тому випадку, якщо вам часто доводиться набирати воду у високі ємності. У цього виду змішувачів має місце витяжна душова лійка з гнучким і довгим шлангом, який знаходиться всередині корпусу.Використовуючи висувний шланг, можна мити мийку, велику посуд, великі овочі і фрукти, наповнювати великі вази або відра, при цьому, не ставлячи їх в мийку.

Для кухні з нестандартний дизайном сьогодні дуже легко підібрати відповідний змішувач. Тим, хто вперше стикається з проблемою вибору змішувачів нестандартних дизайнів, можна звернути увагу на Reginox Reef Holding, який пропонує широкий вибір моделей кухонних змішувачів з незвичайним застосуванням.

Зарекомендував себе з кращого боку змішувач, який встановлюється на мийці, розташованої біля вікна. У цьому випадку, для того, щоб відкрити вікно, потрібно просто опустити носик змішувача в мийку. Такі змішувачі можуть обертатися у двох площинах.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор