Модний шарувато-паперовий пластик

В даний час основним напрямком при виробництві кухонних меблів можна вважати використання декоративних паперово-шаруватих пластиків, поверхня яких повинна мати високу ступінь глянцю. У нинішніх модних тенденціях, присутніх при виготовленні кухонних меблів, ступінь глянцю має вирішальне значення. Все це призвело до того, що декоративний шаруватий пластик перейшов з низько цінової категорії в категорію дорогих декоративних матеріалів, потіснивши при цьому дорогі емалі та матеріали, що імітують деревину.

Зростання популярності декоративного шарувато-паперового пластику полягає у високому ступені його екологічності, високих міцнісних показниках, невибагливості у догляді і великому виборі декорів. Європейські дизайнери задають моду на хай-тек і мінімалізм. А для цих стилів характерне використання металу, пластику і скла. Кухонні меблі, у виробництві якої використовуються блискучі поверхні, стала модною і ця мода до нас прийшла разом з меблями зарубіжного виробництва.Європейські колекції кухонних меблів вже кілька років вводять в наше життя супермодні варіанти дизайну, глянсові, лаковані поверхні, які відбивають і заломлюють світло, що веде до візуального збільшення простору. Вітчизняні виробники кухонних меблів слідують модним європейським тенденціям.

У справжні час домінують соковиті, інтенсивні кольори, такі як темно-синій, насичено-червоний, яскраво-оранжевий, трав’янисто-зелений. На даний момент модні тенденції диктують використання у виробництві кухонних гарнітурів однотонного пластику. Але фантазія дизайнерів затоплення і на суд споживача представлені всілякі малюнки, що нагадують камінь, мармур, дерево різних порід, клітка або абстракція. Важко назвати інший матеріал, який може приймати настільки різноманітний зовнішній вигляд.То немислиме різноманітність декоративного оформлення декоративного паперово-шаруватого пластику і текстури поверхні, може забезпечити будь-які стильові рішення, надати дизайнерові просто не обмежені можливості, які жоден інший матеріал не надасть. Наприклад, декоративний пластик, лицьова поверхня якого виготовлена з натурального шпону, може відтворити всі переливи, які має текстура дерева, при цьому механічна міцність і стійкість зберігаються.Далі, пластик з металевою фольгою зовні нічим не відрізняється від бронзи, срібла або алюмінію і навіть золота, але набагато міцніше. Декоративний пластик «під камінь» відмінно імітує будь-який камінь, який тільки можна зустріти в природі. Декоративний пластик з високим ступенем блиску, який з’явився відносно недавно, не вимагає застосування дорогого процесу обробки лаком з сильним блиском.

Декоративний паперово-шаруватий пластик високого тиску являє собою спресований листової жорсткий матеріал, що складається з безлічі шарів, що має одну або дві декоративні поверхні. Виробляють пластик високого тиску в процесі склеювання аркушів паперу, просочених смолами. Пресування проводиться в багатопро пресах при температурі 2500С і подл тиском від 25 до 28 кілограмів на квадратний сантиметр. На початкову товщину пластику впливає число шарів паперу. Максимальна товщина декоративного паперово-шаруватого пластику досягає двадцяти міліметрів.

Декоративний пластик середнього тиску проводять з використанням прохідних стрічкових пресів при відносно невеликому тиску, що обумовлює більш низький рівень міцності і меншу стійкість до стирання.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор