Мийки з штучного каменю

Штучним каменем сьогодні називають матеріал, який являє собою за складом суміш полімерних смол, пігментів для додання відтінку, а також крихти (кварцової або гранітної), блискіток і інших складових. У готовому вигляді цей склад зовні нагадує натуральний камінь, іноді імітуючи його в точності. Однак зовнішня подібність ніскільки не означає, що за експлуатаційними властивостями ці матеріали, використовувані в сучасних інтер’єрах, будуть ідентичними. З натурального каменю виготовляють стільниці і мийки.Композитні мийки, або мийки з штучного каменю, залучають своїм зовнішнім виглядом. Вони бездоганно красиві і не зрівняються з мийками із нержавіючої сталі або керамічними.Успішно підібрана фактура мийки в інтер’єрі дозволить зробити образ старовинного будинку з розкішною обстановкою або підкреслити модерністські напрями в дизайні. Розкіш і класика, неординарність і унікальність — цими якостями мийки з штучного каменю відрізняються від інших моделей та матеріалів. Різноманітні види штучного каменю можуть легко поєднуватися.

При виготовленні мийки з штучного каменю не існує практично ніяких обмежень. Наприклад, завдяки тому, що даний матеріал є дуже податливим при будь-якому способі обробки, з нього можна створити будь-які форми мийок: від традиційних до неординарних і ексклюзивних. Дизайнера у створенні форми мийки для конкретно заданої кухні може обмежувати єдина умова. Умова практичності, пред’являється як для самої мийки, так і для кухні з її комплектацією в цілому.

Прекрасні властивості, якими володіють мийки з штучного каменю, дозволяють їх використовувати протягом тривалого періоду часу. Вони не будуть ламатися і лопатися при будь-яких впливах або необережних рухах. При перевірці мийок зі штучного каменю на міцність проводився досвід, при якому на поверхню кидали важка куля вагою у два кілограми з двометрової висоти. Результат — жодних ушкоджень і розколів. Отже, таку мийку при всьому великому бажанні буде досить проблематично розбити. Відсутність корозійних процесів не зіпсує зовнішнього вигляду мийки.Штучний камінь за вагою не важкий, тому готові мийки і стільниці з нього також легкі в порівнянні з натуральним каменем.

Не можна не відзначити і гігієнічність мийок, виготовлених з штучного каменю. Вони не мають пористу структуру поверхні, тому не накопичують різні бактерії та мікроби в ній. Легко мити і підтримувати чистоту — хіба не це вимога пред’являється усіма господинями до меблів кухонь і ванних кімнат? Зі штучного каменю можуть виготовлятися великі за розмірами конструкції, що мають монолітну основу. Кожен зайвий шов — це місце для розмноження бактерій, тому бажано швів уникати взагалі.Штучного каменю не страшна волога, саме тому він може використовуватися для виготовлення мийок та стільниць. Він не здатний розбухати або гнити, а значить, мийка назавжди зможе зберегти свій первісний ідеальний і бездоганний вигляд.

Якщо ви використовуєте не тільки мийку, але і ванну з штучного каменю, то приймати водні процедури буде особливо приємно. Така ванна буде довгий час теплою і приємною до тіла на дотик, не дозволяючи швидко остигати воді.виготовлені з одного матеріалу стільниця, мийка і ванна у ванній кімнаті або стільниця з мийкою в приміщенні кухні є верхом розкоші та стилю. Все буде виконано в єдиному кольорі, відпаде необхідність підбирати стільниці і мийки, що поєднуються за кольором і матеріалу.

Під мийки з штучного каменю можна підібрати будь-яку сантехніку, ексклюзивну або стандартну. У мийках заздалегідь передбачається отвір під майбутній монтаж змішувачів, фільтрувальних установок для води, Найбільш часто зустрічаються мийки з штучного каменю під назвою коріан. Основу кориановой мийки становить дно, виготовлене з нержавіючої сталі. Також сьогодні популярні мийки, які зроблені з акрилової смоли з додаванням гранітної крихти, мармурової крихти, а також інші композитні мийки.

Мийки з штучного каменю створені для того, щоб забезпечити максимальну зручність людини в побуті. До того ж, цей матеріал не шкідливий для людини, він не виділяє шкідливих токсинів. До гігієнічності пред’являються сьогодні високі вимоги. Людина віддає перевагу не тільки красивою навколишнього обстановці. Він хоче, щоб все, чим він щодня користується, було безпечним і нешкідливим. Ну і звичайно, важливий фактор, який спонукає людину купувати мийки з штучного каменю, — їх прийнятна вартість.Можливо, вона буде вищою, ніж вартість мийки з нержавійки, але зате набагато нижче, ніж на натуральний камінь.

Кухонні мийки з штучного каменю Мийки нестандартних розмірів і форм. Фото з прикладами виготовлених мийок Душові піддони з штучного каменю Кухонні мийки Franke з нержавійки і фрагарнита Мийки з нержавіючої сталі

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор