Меблевий пластик від Egger

Сьогодні використання полімерних матеріалів знайшло широкого поширення в багатьох сферах людського життя: автомобілебудування, оздоблювальні роботи, техніка та інші галузі. Не є винятком і сфера виробництва меблів.

Вся справа в тому, що натуральне дерево — дуже дорогий матеріал, а тому активним чином здійснюється розвиток виробничих сфер, що спеціалізуються на виготовленні всіляких штучних декоративних і облицювальних панелей.Прикладом тому є меблевий пластик Egger.

Цей «матеріал» представлений паперово-шаруватими панелями, у процесі виробництва яких застосовуються термопластичні смоли під високим атмосферним тиском. Отримана структура меблевого пластику, а також його властивості безпосередньо залежать від того, якої якості паперове сировина використовується у виробничому процесі, а також параметрів пресування і складу смол. Враховуючи склад і властиві меблевому пластику особливості, визначається сфера застосування «матеріалу».

Іншими словами, хоча, виходячи з назви цього «матеріалу» — «меблевий пластик», і стає зрозумілим його призначення, але це не зовсім вірно. Виявляється, меблевий пластик може бути використаний в самих різних сферах: від дизайнерського оформлення інтер’єру і до виставкових стендів і створення привертає увагу потенційних покупців тієї або іншої продукції зовнішньої реклами.

Що стосується меблевої промисловості, то, як правило, цей пластик активним чином застосовується для облицювання стільниць, декорування кімнатній меблів, а також іншого можливого оформлення певної поверхні.

Відмітні переваги меблевого пластику неможливо переоцінити, серед них особливої уваги заслуговують наступні:

— можливість зміни кольору меблевого пластику шляхом його перефарбування;

— термічна стійкість виробів, виконаних з цього чудового матеріалу»;

— відмінний вигляд;

— меблевий пластик має чудову стійкість до всілякі вможливлює механічних пошкоджень;

— можливість постформирования та інше.

Що ж стосується меблевого пластику Egger, то він представлений величезною різноманітністю декорів, які цілком відповідають декорів дерев’яних панелей, завдяки чому можливе максимальне відповідність цього штучного матеріалу» натуральному дереву.

Відзначається особливий, підвищений попит на меблевий пластик компанії Egger формуючий. Це «сировина» дозволяє створювати дуже складні і хитромудрі форми, що значно розширює можливості дизайнерів в оформленні приміщень або окремих поверхонь, створення авторських моделей та іншого. Все це в сукупності дає можливість надати найкращий вплив на різноманіття сучасного меблевого ринку та підвищити конкурентоспроможність виробника продукції.

Крім цього, позитивною рисою меблевого пластику від Egger є його розміри: за своїми розмірами цей «матеріал» абсолютно відповідає використовуваним сьогодні меблевих панелей. А це означає, що полегшується процес обробки «сировини», а також зменшує відсоток виробничих відходів, що дуже економно!

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор